Exatlon Türkiye

Exatlon Türkiye Dilan Ay Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Ekranların sevilen yüzü Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exatlon Türkiye’de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Türkiye, Meksika, Kolombiya ve Romanya’dan katılan yarışmacılarla yapılacak Exatlon Türkiye’ye katılacak yarışmacılar açıklandı. Yakın markaj ailesi olarak sizlere Exatlon Türkiye’ye katılacak yarışmacıları tanıtmaya devam ediyoruz. Exatlon Türkiye Dilan Ay kimdir? Exatlon Türkiye Dilan Ay yaşı boyu? Exatlon Türkiye Dilan Ay sevgilisi? soruları gündemi meşgul ederken, gelin sizlerle güzel youtuber’ı yakından tanıyalım.

Exatlon Türkiye Dilan Ay Kimdir?

11 Nisan 1995 yılında doğdu. 24 yaşındadır. Aslen Mardinlidir. Koç burcudur. 1.70 boyunda ve 58 kilodur. Beykent Üniversitesi Halka İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. İstanbul’da yaşamaktadır. Oyunculuk eğitimi de alan güzel youtuber, Payitaht Abdülhamid dizisinde de rol almıştır. Youtube üzeriden sağlıklı beslenme, spor konularında video içerikleri paylaşmaktadır. En büyük hayali dünyayı dolaşmaktır.

Exatlon Türkiye Dilan Ay Ne Kanalı Var?

Exatlon Türkiye Dilan Ay’ın kendisine ait youtube kanalı bulunmaktadır. Youtube kanalından sağlıklı beslenme ve spor konularından içerikler paylaşmaktadır.

Exatlon Türkiye Dilan Ay Sevgilisi

Exatlon Türkiye yarışmacısı Dilan Ay’ın İlker adından bir sevgilisi vardır. Ve çift 31 Aralık 2019’da ayrılmıştır. Şu an için Exatlon Türkiye Dilan Ay’ın sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Exatlon Türkiye Dilan Ay Sosyal Medya Hesapları

Dilan Ay instagram: https://www.instagram.com/dilanay/?hl=tr

Exatlon Türkiye yarışmacısı Dilan Ay’ın instagram da 33.400 takipçisi, ortalama 1.000 ile 5.000 arası beğenisi bulunmaktadır.

Exatlon Türkiye yarışmacısı Dilan Ay’ın kendine ait youtube hesabında; 39.500 abonesi ve 50 videosu bulunmaktadır.

Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Exatlon Türkiye
exatlon türkiye buğra kazancı kimdir yaşı kaç
Exatlon Türkiye Buğra Kazancı Kimdir Yaşı Kaç

Acun Ilıcalı'nın yeni projelerinden biri olan Exatlon Türkiye'de geri sayım sürüyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı yarışmaya; ev sahibi Türkiye'nin...

Kapat