Exatlon Türkiye

Exatlon Türkiye Hakan (Mendebur Lemur) Kimdir,Yaş Kaç?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Acun Ilıcalı’nın daha önce açıkladığı ve merakla beklenen Exatlon Türkiye 2019 yarışması yakında TV ekranlarında yer almaya başlayacak. Exatlon Türkiye Youtuber yarışmacıları da açıklandı. Exatlon Türkiye Youtuber yarışmacıları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Acunn.com’da açıklanan listeye göre yarışmacıları sizlerle bir bir paylaşacağız. Exatlon Türkiye Youtuber Hakan Mendebur Lemur kimdir? Kaç yaşında, boy kaç, kilo kaç ve Youtube’da ne kanalı var?

Mendebur Lemur Kimdir?

Mendebur Lemur

Exatlon Türkiye 2019 yarışmasında yarışacak isimler açıklandı. Youtuber olarak ünlenen kişilerin yarışacağı yarışmada ünlü bir youtuber olan Hakan Mendebur Lemur kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor gibi birçok özelliğini sizler için derledik.

Mendebur Lemur kimdir sorusunun yanıtını Sevgili Hakan kendi sitesinde şöyle tanıtıyor:

Ben kimim, neden buradayım? diye başlıyor kendi tanıtımı…

2016 yılında eğlencesine yaptığım birkaç videoyu Youtube’a yükledim ve izleyenlerden gelen olumlu tepkileri görünce içerik üretmeye devam ettim. Başlangıçta hobi olarak başlayan bu durum takipçiler ve beklentileri arttıkça boş zamanlarımı tamamen işgal etmeye başladı ve iş hayatım ile Youtube arasında bir seçim yapmam gereken zamana kadar böyle gitti. Bu yazıyı okuyorsanız hangisini seçtiğimi zaten biliyorsunuz, artık hayatımı hobimi yaparak sürdürüyorum ve bu gerçekten süper!

Hakan Mendebur Lemur

Hakkında bilinmeyenlerle ilgili kendi youtube sayfasında da bir video yayınlayan Mendebur Lemur sorulara içtenlikle cevap veriyor. 1 Milyon 200 Bin takipçisi bulunan Hakan’ın kendi hakkında sorulara verdiği cevap aşağıdaki linkte gizli…

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Exatlon Türkiye
exatlon türkiye zeynep aleyna şen kimdir yaşı boyu
Exatlon Türkiye Zeynep Aleyna Şen Kimdir Yaşı Boyu

Bir yandan Masterchef, diğer yandan da O Ses Türkiye ile dolu dizgin giden Acun Ilıcalı; bir diğer yarışma programı Exatlon...

Kapat