Exatlon Türkiye

Exatlon Türkiye Youtuber Buse Plan Kimdir? Yaş Boy Kaç?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Acun Ilıcalı’nın daha önce açıkladığı ve merakla beklenen Exatlon Türkiye 2019 yarışması yakında TV ekranlarında yer almaya başlayacak. Exatlon Türkiye Youtuber yarışmacıları da açıklandı. Buna göre Exatlon Türkiye Youtuber yarışmacıları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Acunn.com’da açıklanan listeye göre yarışmacıları sizlerle bir bir paylaşacağız. Exatlon Türkiye Youtuber Buse Plan kimdir? Kaç yaşında, boy kaç, kilo kaç ve Youtube’da ne kanalı var?

Exatlon Türkiye Dilan Ay Kimdir?

Exatlon Türkiye Dilan Ay kimdir, yaşı, boyu, kilosu kaç?

Exatlon Türkiye Youtuber Buse Plan Kimdir?

Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir
Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir

Exatlon Türkiye 2019 yarışması Türkiyede ilk kez gerçekleşecek ve bu yarışmada yer alacak yarışmacılardan birisi de Buse Plan. Tamamıyla Youtuberların yer alacağı bu yarışmada Buse Plan da boy gösterecek. Peki Buse Plan kimdir? Kaç yaşında, boyu kaç, kaç kilo ve nereli?

1995 doğumlu Buse Plan 24 yaşında ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunu bir youtuber. Kendini gezmeyi, eğlenmeyi, yemeyi çok seven bir kişi olarak tanımlayan Buse Plan öncelikle paylaştığı fotoğraflarla sonra da Youtube üzerinden paylaştığı videolarla meşhur olmuştur. Instagramda yaklaşık 160 bin takipçisi, Youtubeda ise yaklaşık 42 bin takipçisi olan Buse Plan ne kanalı var?

Exatlon Türkiye Youtuber Doğan Kabak Kimdir?

Youtuber Doğan Kabak kimdir, kaç yaşında, boy, kilo kaç?

Exatlon Türkiye Buse Plan Ne Kanalı Var?

Buse plan Youtube üzerinde yaklaşık 42 bin aboneye sahip bir kanalı yönetmektedir. Exatlon Türkiye Buse Plan Youtube kanalında gezdiği, gördüğü yerlerle ilgili videolar çekip paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra günlük hayatında yaptığı etkinlikleri, özel hayatıyla ilgili detaylara da videolarında yer veren Buse Plan Youtubeda oldukça dikkat çeken bir kişi durumunda. Bu başarısıyla Youtuber Buse Plan Exatlon Türkiye yarışmasında da boy gösterecek.

Exatlon Türkiye Buse Plan Youtube Videosu

Acun Ilıcalının hazırladığı bu yarışmada başka hangi Youtuberları göreceğiz. Exatlon Türkiye yarışmacıları listesini görmek için tıklayın.

Exatlon Türkiye Buse Plan Instagram

Exatlon TürkiyeBuse Plan diğer sosyal medya adreslerini de sizinle paylaşalım:

Exatlon Türkiye Buse Plan Fotoğrafları

Exatlon Türkiye Buse Plan Yaş Boy Kilo
Exatlon Türkiye Buse Plan Yaş Boy Kilo
Exatlon Türkiye Buse Plan Kim Nereli Instagram
Exatlon Türkiye Buse Plan Kim Nereli Instagram

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Exatlon Türkiye
Youtuber Hakan Kimdir?
Exatlon Türkiye Hakan (Mendebur Lemur) Kimdir,Yaş Kaç?

Acun Ilıcalı’nın daha önce açıkladığı ve merakla beklenen Exatlon Türkiye 2019 yarışması yakında TV ekranlarında yer almaya başlayacak. Exatlon Türkiye...

Kapat