Spor Haberleri

Fatih Terim’in Ali Koç’a Yeni Son Cevabı Ne Dedi ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fatih Terim Ali Koç’a Son Cevabı En Son Ne Dedi ? Yeni açıklama yanıt geldi mi ? Club Brugge maçından sonra Türkiye’de hangi cevabı Verdi ? Neler Söyledi

Futbol ve spor medyasının son günlerde en çok konuştuğu olan Fatih Terim ve Ali Koç tartışması her geçen gün artarak büyüyor. Taraflar her geçen gün birbirlerine yeni cevaplar verirken, en son birbirlerine ne de diler konusunu internet ortamında aramaya başladılar.

Fenerbahçe ve Galatasaray yönetimininde katıldığı tartışmalar derbi öncesi ortamı gerdi. Club Brugge maçı sonrası Terim’e sorulan Ali Koç sorusuna felsefi ve iğneleyici bir cevap veren teknik adam her zaman ki gibi mağrur tutumunu sergiledi. Verdiği cevapta ” Burada olamayanlar ile ilgili burada konuşmayalım” diyen Terim Türkiye’ye geldikten sonra Ali Koç’a son cevabını vermesi bekleniyor.

Ali Koç’un “Sicili Bozuk” sözleriyle başlayan tartışma taraftarlar arasında sosyal medyada da gündem oldu. Özellikle Twitter ve Facebook hesaplarında farklı taglerle paylaşılan konu insanlar arasında oldukça fazla konuşuldu. Mustafa Cengiz’de olaya dahil olurken son açıklamasında ” Biz Türk futbolunda kaos istemiyoruz ve ben kimseye durduk yere bişey söylemem bize nasıl davranılırsa bizde öyle davranırız dedi.

Galatasaray Kulübünün Twitter Cevabı

KAYNAK: Galatasaray Twitter Resmi Hesabı

Fatih Terim Türkiye’ye Geldikten Sonra Ne Dedi Yeni Son Ali Koç Cevabı Videosu

Terim’in Yeni Malatyaspor maçı öncesi ve sonrası basın toplantısında yeni Ali Koç’a cevap vermesi bekleniyor. Yeni açıklamalar geldiği an yazımızdan sizlerle paylaşacağız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
galatasaray psg maçinı yayınlayan yerli yabancı kanallar
Galatasaray PSG Maçını Uydudan Veren Yabancı Yerli Kanallar

1 Ekim 2019 Galatasaray PSG maçı hangi kanalda ? Uydudan Çanaktan veren Yayınlayan Kanal ? Maçı tv'den şifresiz canlı izleme....

Kapat