Spor Haberleri

Ferdi Kadıoğlu’nun Serbest Kalma Bedeli Sözleşme Detayı Bilgileri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu transfer sözleşmesinde merak edilen konular belli olmaya başladı buna göre sarı lacivertli taraftarların en çok merak ettiği konuların başında Ferdi’nin serbest kalma bedeli ücreti kam milyon euro sorusu oldu ? işte detaylar…

FERDİ KADIOĞLU BEDELİ
FERDİ KADIOĞLU REAL MADRİD MAÇI

Hollandalı oyuncuyu NEC Nijmegen takımından takıma transfer eden Fenerbahçe oyuncu ile yaptığı sözleşmenin bilgilerini de kamuoyu ile paylaştı. Ferdi Kadıoğlu gösterdiği performans ile Avrupa kulüplerinin transfer listesine girerken Fenerbahçe oyuncuyu garantilemek adına sözleşmesine serbest kalma bedeli maddesini de koymayı ihmal etmedi.

Ferdi Kadıoğlu’nun Serbest Kalma Bedeli Ücreti Kaç Milyon Euro ? Ne Kadar Eder ? Sözleşme Bilgileri Maddeleri

On numara olarak orta sahada oynayan 19 yaşında ki genç oyuncunun Fenerbahçe ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Buna göre sözleşme maddelerinde ki en çok merak edilen yani herhangi bir takım transfer görüşmesiz olarak direk Ferdi Kadıoğlu’nu almak istese ödeyeceği bedel 19 Milyon Euro olarak belirlendi. Bu fiyat Ferdi’nin Serbest kalma bedeli olarak sözleşme maddesinde yer aldı.

Böylece Fenerbahçe genç oyuncusunu ucuz bir fiyata kaptırmaktan kendini kurtarırken bakalım Ferdi Kadıoğlu bu bonservis fiyatlarına satılabilecek mi ? Sizlerde Ferdi’yi en fazla kaç milyona satacağı hakkındaki görüşlerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
vedat muriqi
Vedat Muriqi’nin Sözleşmesinde Serbest Kalma Bedeli Kaç Milyon Euro ?

Fenerbahçenin yeni golcüsü Vedat Muriqi'nin başka bir takıma görüşmesiz transfer olması için serbest kalma bedeli ne kadar kaç milyon euro...

Kapat