Ferhat ile Şirin

Ferhat İle Şirin Bütün Kadrosu Kim Kimdir Karakterleri Liste

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019 2020 yeni sezonda yeni bir dizi başlıyor. Dizi takipçilerini sevindiren haberde tanıtımını yapacağımız bu yazıdaki dizimiz Ferhat ile Şirin işte dizi hakkındaki bilgiler.

Yeni başlayanlar erken bitenler derken Fox Tv yayın akışına bir dizi daha eklendi yeni dizimizin adı Ferhat ile Şirin. Peki dizinin hikayesi nedir ? kadrosunda hangi oyuncular var işte tüm detaylar;

Ferhat İle Şirin Dizisinin Konusu Hikayesi

Tarihte Efsane aşk konularından olan Ferhat ile Şirin hikayesi bir nevi bu diziye de uyarlanıyor. Dizinin konusu tahmin edeceğiniz gibi aşk ve dram temalı olacak. Bütün imkansızlıklara rağmen Ferhat ile Şirin sevdasından bir türlü vazgeçmeyecek. Bakalım büyük aşk mutlu sonla bitecek mi ?

Ne Zaman Başlıyor Tarihi Belli Oldu Mu ?

Dizinin ilk bölümünün ekrana geleceği tarih belli değil fakat şuan için tüm kadro toplandı ve cast çalışmaları başladı yayına başlama tarihi 2019 Kasım ayında olması bekleniyor.22 Kasım 2019 Cuma günü Ferhat ile Şirin ilk birinci bölümü ile ekranlara gelecek

Ferhat İle Şirin Oyuncuları Bütün Kadrosu

Dizinin ekibine şuana kadar dahil olan bütün kız ve erkek oyuncuların tanıtımını tek tek yapacağız. Kim hangi karakterde oynuyor gerçek adı ne daha önce hangi dizilerde oynadı bilgileri yeni oyuncular geldikçe yazmaya devam edeceğiz. İşte Bütün kadronun listesi ;

Tolga Sarıtaş ( Ferhat – Başrol Erkek Oyuncusu) Kimdir ?

30 Mayıs 1991 yılında doğan genç oyuncu Ferhat ile Şirin dizisinin erkek başrolü oldu. 28 Yaşında doğum yeri ise Sivas. Hayatının önemli bir kısmını İstanbul da geçiren Tolga Sarıtaş dizide Ferhat rolünde oynayacak. Oyuncunun oynadığı bazı dizi ve karakterleri şöyle ; Söz (Yavuz Karasu), Güneşin Kızları (Ali Mertoğlu), Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Cihangir), Benim Adım Gültepe (Murat). Tolga Sarıtaş aldığı bu rollerde çok başarılı olmuş ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Ayrıca tiyatro sahne tozunu da yutan oyuncu iyi bir tiyatro tutkunu. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz.

Leyla Tanlar (Şirin – Başrol Kadın Oyuncusu )

22 Yaşındaki genç oyuncu İstanbul’da doğmuştur. İtalyan lisesi yıllarında tiyatro ile oyunculuğa adım atan Leyla Tanlar Ferhat ile Şirin dizisine başrol olarak girmeyi başardı. Şirin karakterine can verecek ve dizinin hikayesinde önemli bir karakter olacak. 2014 ve 2017 yılları arasında gösterime gelen efsane Paramparça dizisinde Cansu rolü ile herkesin büyük beğenisini toplayan oyuncu Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde de Esleme’yi oynamıştır. Ayrıca Şahin Tepesi dizi filminde Deniz karakteri ile de gördüğümüz oyuncu bakalım Ferhat ile Şirinde nasıl bir performans gösterecek.

Cansu Dere Kimdir Oynadığı Diziler (Banu)

14 Ekim 1980 doğumlu oyuncu Ankara’da hayata merhaba dedi. İlk önce mankenlik ile ünlü olan Cansu Dere daha sonra sunuculuk ve dizi oyunculukları yaptı. Oyunculuk konusunda kendisini çok kısa bir sürede ispatladı. Böylece Türkiye’nin en önemli dizilerinden Ezel dizisinde Eyşan karakteri ile adeta ekranları kasıp kavuran Cansu Dere Ferhat ile Şirin kadrosunda olan önemli yüzlerden biri. 176 cm lik boyu ile ortalamanın üstünde bir boya sahip oyuncu oyunculuk yeteneği ve güzelliği ile izleyiciyi olduğu dizilerde ekrana kilitlemeyi başardı.

Emel Gölgeçen (Şehnaz)

Yıldıray Şahinler (Hüsrev)

Işıl Yücesoy (Hayriye)

Ushan Çakır (Sadık)

Şehsuvar Aktaş (Salim)

Bir Yorum Yaz

Pinle