Ferhat ile Şirin

Ferhat İle Şirin Hayriye Kimdir Işıl Yücesoy Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi izleyici karşısına çıkıyor. Efsane aşk olan Ferhat İle Şirin’in modern uyarlaması olacak dizide; intikam, ihanet, aşk acısı, sevinç, nefret gibi duygular izleyiciye gösterilecek. 22 Kasım Cuma günü saat 22:00’de seyirci karşısına çıkacak Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Tanıtım fragmanı da yayınlanan dizinin büyük ilgi gördüğü belirtildi. Yakın markaj ailesi olarak sizlere Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncu kadrosunu tanıtmaya devam ediyoruz. Ferhat ile Şirin Hayriye kimdir? Ferhat ile Şirin Hayriye kimdir gerçek adı? Ferhat ile Şirin Işıl Yücesoy yaşı? Ferhat ile Şirin Işıl Yücesoy oynadığı diziler? Ferhat ile Şirin Işıl Yücesoy kimdir? Gelin Ferhat ile Şirin Hayriye karakterini yakından tanıyalım.

Ferhat İle Şirin Hayriye Kimdir Gerçek Adı

Fox Tv’de ekranlara gelecek Ferhat İle Şirin dizisinin Hayriye karakterinden bahsedelim. Karalı ailesinin reisidir. Torunları (Banu ve Şirin) için, ailesi için her türlü fedakarlıktan kaçınmaz. Banu büyüyüp olgunlaşana kadar, yetişene kadar aileyi hep Hayriye çekip çevirmiş, koruyup kollamıştır. Otoriter bir kadındır. Sert ve gaddardır. Bu dik duruşu sayesinde ailesini bugünlere gelmiştir.

Ferhat İle Şirin Işıl Yücesoy Kimdir?

2 Ekim 1945 Kırklareli doğumludur. Babası müzik öğretmenidir (Selahattin Yücesoy) ve piyano çalmayı ondan öğrenmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. 74 yaşındaki usta oyuncu Terazi burcudur. 1.68 boyunda ve 77 kilodur. Mavi gözlüdür. Oynadığı dizi ve filmler: Milcan, Geçim Otobüsü, Üvey Baba, Bizim Sokak, Çemberimde Gül Oya, Korkuyorum Anne, Güz Yangını, Rüya Gibi, Zoraki Koca, Gonca Karanfil, Yol Arkadaşım, Prensesin Uykusu, Yer Gök Aşk, Unutursam Fısılda, Kara Para Aşk, Aşk Ve Mavi.

Ferhat İle Şirin Işıl Yücesoy Eşi Sevgilisi

Fox Tv’de başlayacak Ferhat İle Şirin dizisinde Hayriye karakterini canlandıracak Işıl Yücesoy 1 Temmuz 1989 yılında Gazeteci ve Yazar Tanju Cılızoğlu ile evlenmiştir. Çiftin Meneş Cılızoğlu adında bir kızı vardır.

Ferhat İle Şirin Işıl Yücesoy Sosyal Medya Hesapları

Işıl Yücesoy instagram: https://www.instagram.com/isilyucesoy1/?hl=tr

Işıl Yücesoy twitter: https://twitter.com/isilyucesoy_123?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Işıl Yücesoy facebook: https://www.facebook.com/isilyucesoyofficial/

Title

Description

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Ferhat ile Şirin
Ferhat İle Şirin Nihan Gür
Ferhat İle Şirin Sıla (Nihan Gür) Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

FOX TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek olan Ferhat İle...

Kapat