Ferhat ile Şirin

Ferhat İle Şirin Hüsrev Kimdir Yıldıray Şahinler Yaşı Dizileri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi izleyici karşısına çıkıyor. Efsane aşk olan Ferhat İle Şirin’in modern uyarlaması olacak dizide; intikam, ihanet, aşk acısı, sevinç, nefret gibi duygular izleyiciye gösterilecek. 22 Kasım Cuma günü saat 22:00’de seyirci karşısına çıkacak Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Tanıtım fragmanı da yayınlanan dizinin büyük ilgi gördüğü belirtildi. Yakın markaj ailesi olarak sizlere Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncu kadrosunu tanıtmaya devam ediyoruz. Ferhat ile Şirin Hüsrev kimdir? Ferhat ile Şirin Hüsrev kimdir gerçek adı? Ferhat ile Şirin Yıldıray Şahinler yaşı? Ferhat ile Şirin Yıldıray Şahinler dizileri? Ferhat ile Şirin Yıldıray Şahinler kimdir? Gelin Ferhat ile Şirin Hüsrev karakterini yakından tanıyalım.

Ferhat İle Şirin Hüsrev Kimdir Gerçek Adı?

Ferhat ile Şirin dizisinde Hüsrev karakteri; güçlü bir o kadar da hırslıdır. Ve iktidar olmak adına her şeyi göze alabilecek bir adamdır. Kaybetmeye tahammülü olmayan yalnız bir adamdır aynı zamanda. Bu hayattaki tek amacı çocukluğundan bu yana verdiği sözü tutmaktır. Kafasına koyduğu, istediği her şeyi yapmak için elinden gelen her şeyi sonuna kadar yapan ve tüm engellere rağmen bunu da başarabilen bir adamdır. Ferhat ile Şirin Hüsrev karakterini usta oyuncu Yıldıray Şahinler canlandıracak. Ferhat ile Şirin Hüsrev’in gerçek adı Yıldıray Şahinlerdir.

Ferhat İle Şirin Yıldıray Şahinler Kimdir?

7 Şubat 1968 İstanbul doğumludur. 51 yaşındaki usta oyuncu, henüz 18 yaşındayken tiyatro ile tanışmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak 1989 yılında Ayaşlı ve Kiracıları dizisiyle adım atmıştır. 1.73 boyunda ve 76 kilodur. Kova burcudur. Show Tv’de yayınlanan İçerde dizisiyle ününü yaymıştır. Oynadığı dizi ve filmler: Ayaşlı ve Kiracıları, Issız Kule, Hastane, Son Söz Sevginin, Gülşen Abi, Oğlum Adam Olacak, Gemide, Laleli’de Bir Azize, Yerim Seni, Anne Babamla Evlensene, Elveda Rumeli, Mert İle Gert, Avrupa Yakası 6.sezon, Bahar İsyancıdır, İntikam, Ulan İstanbul, Kayıp, Hayat Yolunda, İçerde, Ufak Tefek Cinayetler.

Ferhat İle Şirin Yıldıray Şahinler Eşi Sevgilisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Ferhat İle Şirin Dizisinde Hüsrev karakterini canlandıracak usta oyuncu Yıldıray Şahinler, 2015 yılında Gizem Şahinler ile hayatını birleştirdi. Çiftin bir erkek evladı bulunmaktadır.

Ferhat İle Şirin Yıldıray Şahinler Sosyal Medya Hesapları

Yıldıray Şahinler instagram: https://www.instagram.com/yldrysahinler/?hl=tr

Yıldıray Şahinler twitter: https://twitter.com/YldrySahinler?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Yıldıray Şahinler facebook: oyuncunun bilinen bir facebook adresi yoktur.

Title

Description

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Ferhat ile Şirin
ferhat ile şirin şehnaz
Ferhat İle Şirin Şehnaz (Emel Çölgeçen) Kimdir Yaşı Kaç?

FOX TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek olan Ferhat İle...

Kapat