Ferhat ile Şirin

Ferhat İle Şirin Şehnaz (Emel Çölgeçen) Kimdir Yaşı Kaç?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

FOX TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek olan Ferhat İle Şirin dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Ekranlarda birçok başarılı yapımlarda rol almış oyuncuları buluşturan dizi, daha şimdiden insanların ilgisi çekmeyi başardı. Güzel oyuncu Cansu Dere ve yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın başrollerinde olduğu dizide diğer oyuncular da oldukça ilgi çekiçi..

Dizi severlerin oldukça ilgisini çeken Ferhat İle Şirin dizisinde yer alan Emel Çölgeçen’i(Şehnaz) sizler için yakın markaja aldık!!!

Emel Çölgeçen Kimdir?

Emel Çölgeçen (Şehnaz)

9 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimine Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde devam eden Emel Çölgeçen, ikinci sınıfta okuldan ayrılarak Akademi İstanbul’da tiyatro eğitimi almaya başladı.

2004’de yayınlanmaya başlayan “Aliye” dizisinde “Meriç” karakteriyle tanınan Emel Çölgeçen, 2006’da “Sağır Oda”, 2007’de “Zeliha’nın Gözleri” ve “Kara Duvak” dizilerinde de rol aldı.

Emel Çölgeçen bunların yanında, “Böyle Bitmesin”, “Sultan”, “Geniş Aile”, “Arka Sokaklar”, “Kapadokya Düşleri” ve “Cennetin Çocukları”nda da boy gösterdi.

2015-2016 yıllarında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Poyraz Karayel”de soğuk ve dominant “Sema” karakterine hayat veren Emel Çölgeçen son olarak “Kalbimin Sultanı”nda izleyici karşısına çıktı.

Dizilerin yanı sıra sinema filmleri ve tiyatro oyunlarında da rol alan Emel Çölgeçen aynı zamanda sunuculuk da yapıyor.

Emel Çölgeçen ( Şehnaz ) Karakteri Analizi

Şehnaz

Ferhat’ın annesidir. Dillere destan güzelliği ile tanınır. Kocasının ölümü ile hayatı darmadağın olmuştur. Oğlunu kaybettiği o geceyi hiç unutamaz. Tek hayali oğlunu bir kez olsun görebilmektir. Bu uğurda her şeyi yapmaya hazırdır, ancak içinde bulunduğu hayat onun oğluna ulaşmasını imkânsız hale getirir.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Ferhat ile Şirin
Ferhat ile Şirin Dizisinde Çalan Şarkı Jenerik Müziği

Ferhat ile Şirin Dizisinde Çalan Şarkı Dizi Müzikleri Jenerik Müziği Kim Söylüyor Adı ne Sözleri Duygusal Aksiyon Heyecan Fon Müzikleri

Kapat