Ferhat ile Şirin

Ferhat İle Şirin Sıla (Nihan Gür) Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

FOX TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek olan Ferhat İle Şirin dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Ekranlarda birçok başarılı yapımlarda rol almış oyuncuları buluşturan dizi, daha şimdiden insanların ilgisi çekmeyi başardı. Güzel oyuncu Cansu Dere ve yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın başrollerinde olduğu dizide diğer oyuncular da oldukça ilgi çekiçi..

Yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Nihan Gür’ü (Sıla) sizler için yakın markaja aldık!

Nihan Gür( Sıla)

Nihan Gür Kimdir?

Türk oyuncu Nihan Gür, sinema dünyasında basamakları hızla tırmanmaya devam ediyor. Los Angeles’taki stüdyo deneyimiyle birlikte, New York’ta konservatura giden genç oyuncu Nihan Gür, ‘Westworld’ ve ‘Criminal Minds’daki rolleri ile öne çıktı. Nihan Gür’ün en son rol aldığı filmleri arasında 5 Haziran 2018’de vizyona giren “The Debt Collector” de bulunuyor.

Tatil döneminden sonra yeni projelere hazırlanan Gür yaptığı açıklamada “Bu tatil arasını çok istediğim bir projeyi hayata geçirmek için kullanıyorum. Kendi hayat hikayemi yazıyorum. Küçük yaşta Adana’dan Kuzey Carolina’ya annem ve abimle göç ediyoruz. Daha sonra Los Angeles’ta devam eden hikayemi yazıyorum” dedi.

Gür, “N1 Danışmanlık sayesinde Türkiye’de de bazı projeler için görüşmelere başladım. Çok çeşitli işler yapan bir oyuncu olmaya” çalıştığını belirtirken, tek bir alanda kalmak istemediğini ifade etti.

Nihan Gür (Sıla) Kaç Yaşında Nereli

Adana’da doğan  Nihan Gür’ün tutkusu hep oyunculuk olmuştur. Bu sanatı New York’taki bir Konservatuar Okulu’nda sürdürdü. Şu anda Los Angeles’ta ikamet eden Nihan Gür, çok sayıda projede çalıştı. Güzelliği ve başarısı ile birçok yapımcının ve reklamcının dikkatini çeken güzel sanatçı onu aranan bir isim haline getirdi.

Ferhat İle Şirin Sıla Karakteri Analizi

Fox Tv’nin Ferhat İle Şirin dizisi oyuncularını açıkladığı bölümde Sıla ile ilgili şu bilgiler veriliyor: Güzelliği, zekâsı ve hırsıyla erkekleri kendine hayran bırakan oldukça çekici bir kadın olmasına rağmen gözü Yiğit’ten başkasını görmez. Yiğit’le yaşadığı gizli aşk aslında fırtınalı bir serüvenin ilk adımıdır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Ferhat ile Şirin
ferhat ile şirin sadık kimdir ushan çakır yaşı dizileri
Ferhat İle Şirin Sadık Kimdir Ushan Çakır Yaşı Dizileri

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi izleyici karşısına çıkıyor. Efsane aşk olan Ferhat...

Kapat