Ferhat ile Şirin

Ferhat İle Şirin Yiğit (Alican Barlas) Kimdir Kaç Yaşında?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

FOX TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek olan Ferhat İle Şirin dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Ekranlarda birçok başarılı yapımlarda rol almış oyuncuları buluşturan dizi, daha şimdiden insanların ilgisi çekmeyi başardı. Güzel oyuncu Cansu Dere ve yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın başrollerinde olduğu dizide diğer oyuncular da oldukça ilgi çekiçi..

Alican Barlas

Alican Barlas Kimdir? Kaç Yaşında?

Alican Barlas, Los Angeles merkezli bir Türk aktördür. Denzel Washington ve ödüllü filmi Millennia Man ile birlikte Sony Studios filmi Equalizer 2’deki çalışmaları ile tanınmaktadır.

Alican Barlas, 25 Mart 1991İstanbul doğumlu bir aktördür. Kariyerinin başında Türk tiyatrolarında ve çoğunlukla memleketi İstanbul’da bağımsız filmlerde çalıştı.

Alican, 2013 yılında Los Angeles’a taşındıktan sonra, oyuncu koçu Michael Rodgers ile çalışmanın yanı sıra, UCLA ve Stella Adler Akademisi’nde okudu. 

Ferhat İle Şirin Yiğit Karakteri

Şirin’in nişanlısı, Hüsrev’in oğludur. Yiğit, hayatında her şeyi altın tepsi içinde almaya alışmıştır. Hüsrev, oğlunun bugünkü kaybetmeye tahammülü olmayan, saldırgan ve tatminsiz karakterinin sebebidir.

Alican Barlas’ın Babası Kim?

Taner Barlas – Alican Barlas

Taner Barlas, Türk sinema ve tiyatro sanatçısı, yönetmen, yazar. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve LCC Tiyatro Okulu mezunu olan sanatçı, ayrıca pandomim eğitimi aldı. Tiyatro ve pandomim eğitimini İngiltere’de ve Polonya’da geliştirdi

Alican Barlas’ın Başarıları

Oyuncu Alican Barlas, Denzel Washington’la aynı filmde rol aldı. Barlas’ın usta aktörle sahnesinin de olduğu “The Equalizer 2”, 20 Temmuz’da ABD’de vizyona girdi. Sinema ve tiyatro sanatçısı Taner Barlas’ın oğlu Alican Barlas, Hollywood yapımı “The Equalizer 2” filmiyle izleyici karşısına çıktı.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Ferhat ile Şirin
ferhat ile şirin hüsrev kimdir yıldıray şahinler yaşı dizileri
Ferhat İle Şirin Hüsrev Kimdir Yıldıray Şahinler Yaşı Dizileri

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi izleyici karşısına çıkıyor. Efsane aşk olan Ferhat...

Kapat