Mucize Doktor

Ferman’ın Sırrı; Otistik Kardeşi Çocuğu Yakını Kim

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor dizisinde Onur Tuna’nın canlandırdığı Ferman karakterinin dizide ki sakladığı gizli bilgi yani büyük sırrı merak konusu oldu. Bizde dizinin takipçileri için konuyu biraz araştırdık. İzleyici yorumları ile tüm ihtimalleri değerlendirmeye çalıştı işte detaylar;

Fox tv nin dizisi Mucize Doktor dizisinde Ferman Ali’ye (Taner Ölmez) kötü ve nefret dolu davranması sonucu izleyenlerde Ferman’ın kötü karakter olduğu algısı uyandı. Peki Ferman niye böyle davranıyor ?Ferman Neden Ali’nin başarısız olmasını istiyor ? Ferman Ali’ye hayatı niye zindan ediyor Ferman gerçekten gıcık sinir bir karakter mi ? Sır Ne Zaman Ortaya Çıkacak Finalde Mi Belli Olacak ?

Dizinin 2. bölümünde Ferman’ın gerçekleştirdiği telefon konuşması herkese aynı şeyi düşündürdü. Ferman’ın büyük bir derdi veya sırrı var. Ferman odasında ki çekmeceden çıkarıp baktığı gizli çerçeve fotoğraf, Ali’ye gizliden gizliye yaptığı bakışlar, yatak odasında yaptığı gizli telefon görüşmeleriyle herkes şüphe duymaya başladı. Çerçevede kimin fotoğrafı var ?

Telefon görüşmesinde ” Nasıl Oldu beni sordu mu” sözleri sır hakkında önemli bir ipucu verebilir. Görüşmeden sonra ellerini aynı Ali Vefa’nın yaptığı gibi yapması kimi izleyiciler tarafından eskiden de Ferman’da Ali gibi otistikti düşüncelerine kapıldı.Kimi izleyenlerde Ali Vefa gibi kendisininde kardeşi veya çocuğu hasta olabileceğini düşündüler.

Bazı izleyenlerde ileride Ferman’ın hasta yakını Ali tedavi edecek diye yorumlarda bulundular. Ali’yi görünce sırrını hatırlayan Ferman bu hastalığa karşı duyduğu önyargıyı belkide Ali Vrfa’nın sayesinde yıkacak. Bakalım Ferman’ın gerçekten otizmli bir oğlu veya kızı mı var ? İlerleyen haftalarda ki bölümlerde neler olacak ? Tahminlerinizi bekliyoruz.

Siz değerli okuyucumuz alt tarafa bu konu hakkında yorumunuzu bekliyoruz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Yeni Gelen Konuk Oyuncular 6. Bölüm 17 Ekim

Mucize Doktor 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Buna göre diziye 17 Ekim tarihli yeni bölümünde katılan yeni oyuncular kim ? Yeni...

Kapat