Spor Haberleri

Fetöcü Polisten Ali Koç’a Tehdit

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Flash flash flash… Futbol’da Şike Kumpası davasında 11’i tutuklu 107 sanığın yargılanması devam ederken, eski polis Fetöcü Ahmet Kalender’den Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a şok bir tehdit geldi.

3 Temmuz 2011 Sabahı başlayan ve tam 8 yıl süren futbol da şike kumpası davasında flash gelişmeler yaşanıyor. 2011’de Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerine yapılan ve daha sonra kumpas olduğu ortaya çıkan Şike davasında duruşmalar devam ediyor. Fetullahçı terör örgütünün futbol da 2011 yılında yaptığı şike operasyonunda, sanıklardan fetöcü eski polis Ahmet Kalender‘in sorgulaması esnasında söylediği sözler güne damga vurdu. Hakkında ki tüm suçlamaları reddeden Ahmet Kalender, Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ı kastederek örnek verdi ve mevcut başkan Ali Koç’u tehdit etti. Kalender ifadesinde şu cümleleri kullandı: ”Ali Koç’a sesleniyorum, biz Fenerbahçe’yi yargılamadık şikecileri yargıladık. Eğer kendisini onlardan ayırmazsa, mesafe koymazsa onun da sonu farklı olmayacaktır”.

Bu sözler şok etkisi yaratırken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bu sözlere cevap verip vermeyeceği merakla bekleniyor. Bu şok etkisi yaratan ifadeler gösteriyor ki eli kanlı terör örgütü maalesef hala devletimizi ve milletimizi tehdit etmekten kendini alı koyamıyor. Yeni gelişmeler oldukça sitemize anında eklenecektir. Takipte kalınız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
2019-2020 Avrupa Ligi son 16-Çeyrek final-Yarı final-final maçları
2019/2020 Avrupa Ligi Son 16 Çeyrek-Yarı Final-Final Maç Tarihleri Ne Zaman ?

UEFA Avrupa liginde birbirinden zevkli ve kıran kırana oynanan maçlar devam ederken 2019/2020 sezonu UEFA Avrupa Ligi Çeyrek finaline doğru...

Kapat