Spor Haberleri

Galatasaray Magdeburger Sigorta’dan Ne Kadar Kazanacak ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Galatasaray Yeni Kol Sponsoru Magdeburger Sigorta’dan ne kadar para kazanacak ? Sponsorluk Anlaşma Bedeli Yıllık Ücreti Bilgileri Haberimizde

Sarı kırmızılı ekip bir süredir sponsorluk anlaşması için görüşmelerde bulunuyor 2019 2020 sezonunda şuana kadar forma kolu için sponsoru olmayan Galatasaray Magdeburger Sigora şirketi ile yeni anlaşma sağladı. 20.09.2019 tarihinde yapılan anlaşmadan Galatasaray’ın kazanacağı alacağı para belli oldu.

Sponsorluk parası
YENİ KOL SPONSORU

Yeni Sponsor Magdeburger Sigorta Nerenin Şirketi Yabancı Mı ?

1844 yılında Almanya da kurulan şirket Türkiye’de hizmetlerine 1903 yılında başladı. Daha sonra şirket Bor Holding altında ülkemizde hizmet vermektedir.

Magdeburger Sigorta Galatasaray’a Ne Kadar Kazandıracak Kaç Milyon ?

Forma kol sponsoru olan Magdeburger Sigorta 2019 2020 sezonu için anlaşma yaptı bu çerçevede bu yıl sponsor şirketin Galatasaray’a ödeyeceği para 6.500.000 TL olacak. Yani Galatasaray’ın kasasına yaklaşık 1 Milyon euro para girecek.

Her geçen sezon sponsorluk ücretlerinde iyi bir ilerleme sağlayan Galatasaray’ın böyle bu sezon kol sponsorluk yeri boş kalmayacak. GS yönetimi gelecek sezonda bu firma ile sponsorluk anlaşması yapmak istediklerini belirtildi.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
beşiktaş başakşehir 11ler belli oldu mu kadrolar açıklandı mı
Beşiktaş Başakşehir 11’ler Belli Oldu Mu? Kadrolar Açıklandı Mı?

2019-2020 Cemil Usta Sezonun da müthiş bir mücadele bizi bekliyor. Lig de geçen seneyi (2018-2019) 3.sırada bitiren Beşiktaş, yine aynı...

Kapat