Spor Haberleri

Galatasaray Yönetiminde Çatlak Sesler; Albayrak Aday Mı Olacak?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Son yıllarda gerek TFF, gerekse diğer camialarla bir hayli sorun yaşayan Galatasaray yönetimi, her fırsatta camiaya kenetlenme mesajı vermişti. Bütün camia bu birleşmenin gerekli olduğu görüşünde olsa da ortaya atılan şok iddia, Galatasaray yönetimini baya sarsacak cinsten. İddiaya göre Başkan Mustafa Cengiz ve bazı yöneticiler arasında fikir ayrılıkları olduğu ve bu yöneticilerden birinin de Abdürrahim Albayrak olduğu belirtildi. Albayrak’ın en yakın olağan veya olağnüstü genel kurulda başkan adayı olacağını söylediği de gelen iddialar arasında. Sizce Albayrak aday olacak mı? Abdürrahim Albayrak Gs başkanı adaylığını açıklayacak mı? Gelin detayları inceleyelim.

Abdürrahim Albayrak’ın aday olacağı söylentilerine başkan Mustafa Cengiz’in bir hayli içerlediği belirtildi. Cengiz yönetimi içinde ki bazı yöneticilerin de Albayrak’a destek olacakları ifade edildi. Hatta camia içerisinde dolaşan dedikodulara göre önümüzde ki Ekim ayında seçim olacağı da konuşulmaktadır. Özellikle Riva-Florya projesinin iptalinin camia da bir huzursuzluk ve endişe yarattığı da gelen bilgiler arasında. Pazartesi günü yapılacak olan divan toplantısının da bir hayli hareketli geçeceği düşünülüyor. Bu gelişmeler ışığında bakalım Abdürrahim Albayrak aday olacak mı? Gs yönetiminde ki bu çatlak seslerin sonucu ne olacak? Gelişmeler anında sitemizde olacaktır, lütfen takipte kalınız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Galatasaray Magdeburger Sigorta’dan Ne Kadar Kazanacak ?

Galatasaray Yeni Kol Sponsoru Magdeburger Sigorta'dan ne kadar para kazanacak ? Sponsorluk Anlaşma Bedeli Yıllık Ücreti Bilgileri Haberimizde... Sarı kırmızılı...

Kapat