Spor Haberleri

Galatasaray’da Emre Mor Sıkıntısı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Galatasaray’ın Büyük umutlarla transfer ettiği genç yetenek Emre Mor yine sıkıntı çıkarmışa benziyor.

Sosyal Medya ile başı dertte olan futbolcu yine bir ifşalanma olayına malzeme oldu. Sosyal Medya kullanıcı bir kadının Emre’nin kendine attığı mesajları kişisel hesabından paylaşarak ifşa etti. Bu duruma da Galatasaray taraftarları büyük tepki gösterdi.

Teknik Ekip Emre Mor İçin Seferberlik İlan Etti

Sezon başında Fatih Terim’in kefil olduğu, mutlaka alınması yönünde rapor bildirdiği genç oyuncu akıllanmıyor gibi duruyor. Teknik ekip de Emre’yi tamamen kaybetmemek için kolları sıvadı.

Profesyonel bir yardım alması gerektiği düşünülen genç oyuncu için teknip var gücüyle çalışıyor. Motive edici konuşmalar yapılan genç oyuncuya yetenekleri hatırlatılıp yeteneklerine ihanet etmemesi gerektiği hatırlatılıyor.

Fatih Terim’in bu tarz oyuncular üstündeki etkisi düşünüldüğünde genç oyuncuyla bir konuşma yapıp onu Sivasspor maçında oynatmayı planladığını aktaracak. Yıldız futbolcunun az da olsa Sivasspor maçında süre alması bekleniyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
milli takımın yıldızları devlerin radarında
Milli Takım’ın Yıldızları Devlerin Radarında

EURO 2020 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde H grubunda Fransa ve İzlanda gibi rakipleri geride bırakarak liderlik koltuğunda oturan Türkiye, oynadığı futbolla...

Kapat