Dizi Oyuncuları

Güldür Güldür Naime Kimdir Ecem Erkek Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Show Tv’nin büyük ilgiyle takip edilen komedi programı Güldür Güldür Show tüm hızıyla devam ediyor. Her sene sezona damga vuran, kaliteli mizah anlayışıyla ekranlara kilitleyen Güldür Güldür Show’un oyuncuları da merak konusu oldu. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosu, Ali Sunal’ın önderliğinde; Bilal, Şevket, Fikri, Mustafa, İbrahim, Bahadır, İsmail, Burcu, Yeter karakterlerinden oluşuyor. Güldür Show’un ana kadrosu bu isimlerden oluşurken, bu sezon Sinan Çalışkanoğlu (Çetin), Emre Altuğ (Kazım), Açelya Topaloğlu (Çiçek), Ecem Erkek (Naime) dahil edildi.

Güldür Güldür Naime Kimdir Gerçek Adı

Güldür Güldür Show’a bu sezon (2019-2020) dahil olan ”Naime” karakterinin gerçek adı Ecem Erkek’tir. Program da özellikle Bilal (Onur Buldu) karakteriyle olan atışmaları oldukça keyifli anlara sebep olan Naime’nin bu sezona damga vuracağı aşikar. Giyim şekli, konuşma tarzı ve hareketleriyle dikkat çeken Naime, bakalım ilerleyen bölümlerde izleyici karşısına nasıl çıkacak.

Güldür Güldür Ecem Erkek Kimdir?

Aslen Sivaslı olan Ecem Erkek 24 Haziran 1989 Ankara doğumludur. Yengeç burcudur. Boyu 1.64 kilosu 59’dur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu aynı zamanda Hacettep Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Hayat Sırları dizisiyle adım atmıştır. Güldür Güldür Show ile kariyerinde zirve yapan oyuncunun oynadığı dizi ve filmler: Hayat Sırları. Oynadığı Tv Showları: Güldür Güldür Show

Güldür Güldür Ecem Erkek Eşi Sevgilisi

Güldür Güldür Show da Naime karakterini canlandıran Ecem Erkek’in eşi Yüce Armağan Erkek’tir. 2016 yılından bu yana evlilikleri sürmektedir.

Güldür Güldür Ecem Erkek Sosyal Medya Hesapları

Ecem Erkek instagram: https://www.instagram.com/ecem.erkek/?hl=tr

Ecem Erkek twitter: https://twitter.com/ecemerkek1?lang=tr

Ecem Erkek facebook: https://www.facebook.com/ecemmerkek/

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Efekan can Kimdir
Azize Kuzey Alpan (Efekan Can) Kimdir, Oynadığı Diziler

1994 doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu da Azize dizisine katıldı. Oyuncunun dizi de hangi rol ile seyirci karşısına çıkacağı da...

Kapat