Dizi Oyuncuları

Güvercin Dizisi Betül Kimdir Dilan Telkök Sevgilisi Yaşı Boyu Kaç

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv’nin yeni dizisi Güvercin iddialı oyuncu kadrosuyla görücüye çıkıyor. Ağırlıklı olarak genç ve dinamik bir kadrosu olan dizinin, Menderes Samancılar gibi tecrübeli oyuncuları da bünyesinde barındırıyor. Bakalım bu genç ve deneyimli kadroya sahip Güvercin dizisi tutacak mı? Genç oyunculardan söz açılmışken; sizlere genç ve gelecek vaad eden bir oyuncuyu tanıtmak istiyoruz. Güvercin dizisi Betül kimdir? Güvercin dizisi Dilan Telkök sevgilisi kim? Güvercin dizisi Dilan Telkök yaşı boyu kaç?

Güvercin Dizisi Betül Kimdir?

Star tv’nin yeni dizisi Güvercin’de Betül karakterine başarılı oyuncu Dilan Telkök hayat verecek. Güvercin dizisinde Betül karakterin tam olarak ne yapacağı ilerleyen günlerde belli olacak. Genç ve başarılı bir oyuncu olarak dikkat çeken Dilan Telkök’ün Güvercin dizisinde neler yapacağı merak konusu oldu.

Güvercin Dizisi Dilan Telkök Kimdir?

16 Eylül 1995 Sakarya doğumludur. 2001 yılında Hollanda’ya taşınan güzel oyuncu daha sonra Türkiye’ye dönmüştür. Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. 1.74 boyunda ve 54 kilodur. Göz ve saç rengi kahverengi, burcu başaktır. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Meryem dizisinde Ela karakterine hayat vererek başladı. Daha sonra çeşitli dizilerde rol aldı. Oynadığı dizi ve filmler:Meryem, Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan, Nerdesin Birader, Evlat Kokusu, Halka

Güvercin Dizisi Dilan Telkök Eşi Sevgilisi

Güvercin dizisinin güzel oyuncusu Dilan Telkök, yaklaşık 4 ay önce tanıştığı kendisi gibi oyuncu olan Berkay Hardal ile geçtiğimiz günlerde evlenmiştir. Erken evlendikleri şeklinde gelen eleştirilere oldukça sert cevap veren güzel oyuncu; söylenenlere aldırış etmeden yıldırım nikahıyla evlendi.

Güvercin Dizisi Dilan Telkök Sosyal Medya Hesapları

Güvercin Dizisi Dilan Telkök sosyal medya hesapları:

Twitter: https://twitter.com/dilantelkok

İnstagram: https://www.instagram.com/dilantelkok/?hl=tr

Facebook: Oyuncunun bilinen bir facebook hesabı yoktur.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Güvercin
kuzey yıldızı ilk aşk şule kimdir gerçek adı yaşı boyu sevgilisi
Kuzey Yıldızı Şule Kimdir Zeynep Koltuk Yaşı Boyu Sevgilisi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9 kasım 9. bölüm yeni gelen oyuncu Şule Kimdir gerçek adı ne

Kapat