Güvercin

Güvercin Dizisi Ne Zaman Başladı Hangi Gün Yayınlanıyor

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv de yayınlanan Güvercin Dizisi Ne Zaman Başladı Başlama Tarihi Ne Yeni Bölümü Hangi Gün Oluyor Ne Zaman Yayınlanıyor Star Tv Dizisi Yayın Akışı İlk Bölüm Yayın Tarihi

Heyecanla beklene yeni dizi Güvercin çekimleri başladı. Dizinin ilk bölüm tanıtım fragmanları gelmeye devam ediyor. Star Tv de diziyi sonradan izleyen izleyiciler dizinin ne zaman başladığı konusunda aramalar yaptı. Şuana kadar Kaç bölüm yayınlandı kaçıncı bölüm oynuyor işte detaylar;

Yapımcılığını Pastel Film şirketi yönetmenliğini Altan Dönmez üstlendiği dizinin senaristi ise Halil Özer kaleme alıyor. Star Tv ile anlaşan dizi de Zulüf ve Kenan arasında geçen hikayede aksiyon ve dram eksik olmuyor.

Güvercin Dizisi Ne Zaman Başladı

Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı fakat yayın tarihi şuan belli değil. Kasım ayının son haftalarına doğru başlatılması planlanan dizinin Star Tv de ekrana gelecek.

Güvercin Dizisi Hangi Gün Yayınlanıyor?

Dizinin hafta içi mi hafta sonu mu yayınlanacağı konusunda bilgi verilmedi yayın akışı belli olur olmaz yazımızdan ilk bölümün yayın tarihini sizlerle paylaşacağız.

Bir Yorum Yaz

Pinle