Güvercin

Güvercin Dizisi Nefise Kimdir Eslem Akar Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv’nin yeni dizilerinden Güvercin Dizisi iddialı kadrosuyla dikkat çekiyor. Genç ve tecrübeli oyunculardan harmanlanmış, dinamik ve etkileyici oyunculardan oluşan Güvercin dizisi, 24 Kasım 2019 Pazar günü Star Tv’de izleyici karşısına çıkıyor. Pastel Yapım’ın üstlendiği Güvercin dizisinin başlamasına günler kala sizlere dizide yer alan karakterleri tanıtmaya devam ediyoruz. Güvercin Dizisi Nefise Kimdir? Güvercin dizisi Nefise gerçek adı ne? Güvercin dizisi Eslem Akar Kimdir? Güvercin dizisi Eslem Akar yaşı, boyu sevgilisi? gibi sorular akıllara geldi. Gelin sizlerle Güvercin dizisinin Nefise karakterini yakın-markaja alalım.

Güvercin Dizisi Nefise Kimdir Gerçek Adı?

Yapımcılığını Pastel Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı ve senaryosunu Halil Özer’in yaptığı Güvercin Dizisi, Nefise karakterinin gerçek adı Eslem Akar’dır. Dizinin yapımcıları Nefise karakteri için; genç, dinamik bir isim olarak Eslem Akar’ı tercih ettiler. Bakalım Nefise karakteri dizide nasıl bir şekilde karşımıza çıkacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Güvercin Dizisi Eslem Akar Kimdir?

23 Mart 1998 İstanbul doğumludur. 21 yaşındaki güzel oyuncu 1.65 boyunda ve 50 kilodur. Gözleri yeşil ve Koç burcudur. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisidir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Sen De Gitme” dizisiyle başlamıştır. Avlu dizisinde canlandırdığı Ecem karakteri ile dikkat çekmiştir. Oynadığı dizi ve filmler: Sen De Gitme, 4N1K, Avlu, Tek Yürek, Güvercin.

Güvercin Dizisi Eslem Akar Eşi Sevgilisi

Güzel ve alımlı olan genç oyuncu, bu genç yaşında tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Eslem Akar evli değildir. Eslem Akar’ın sevgilisi, Tek Yürek Dizisinde tanışıtğı ve tüm Türkiye’nin Survivor’dan tanıdığı isim olan Hilmi Cem İntepe’dir.

Güvercin Dizisi Eslem Akar Sosyal Medya Hesapları

Eslem Akar instagram: https://www.instagram.com/eslemakar/

Eslem Akar twitter: oyuncunun bilinen bir twitter adresi yoktur.

Eslem Akar facebook: oyuncunun bilinen bir facebook adresi yoktur.

Güvercin Dizisi Zülüf Kimdir Gerçek Adı Ne Hangi Dizilerde Oynadı

Güvercin dizisi betül kimdir dilan telkök sevgilisi yaşı boyu kaç

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Güvercin
güvercin dizisi uyarlama mı hikaye alıntısı mı
Güvercin Dizisi Uyarlama Mı Hikaye Alıntısı Mı?

Güvercin Dizisinin Orjinali Gerçeği Ne? Yabancı Diziden Uyarlama Mı? Hikayesi Diziye Mi Çevrildi? Star Tv Güvercin Konusu Nedir? Star Tv'nin...

Kapat