Güvercin

Güvercin Dizisi Nerede Hangi İlde Çekiliyor Çekim Yeri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv’de başlayan Yeni dizi Güvercin Nerede Çekiliyor Hangi İlde Şehirde İlçede Köyde Çekimleri Yapılıyor Dizide Mekan Cafe Restoran Köy Kasaba Nereye Bağlı Dizi Seti Nerede İşte Güvercin Dizisi Sahnesi Çekim Yerleri Nerede Çevriliyor

İlk tanıtım fragmanın yayınlanmasından sonra yeni bir diziyle daha izleyenler tanışıyor. Star Tv ile anlaşan Güvercin Dizisi çekimleri Ekim ayında başlamıştı. İstanbul dizilerinden sıkılan izleyiciler farklı ilde çekimleri olan dizileri daha çok seviyor.

Özellikle Ürgüp Mardin Midyat Evleri Ege’nin kasabalarında çekimleri yapılan diziler geçtiğimiz dönemlerde izleyenler tarafından daha çok tutuldu. Tabi sadece çekim yeri önemli değil aynı zamanda hikayede önemli.

Sen Anlat Karadeniz son yıllarda farklı mekan ve görsel temaları ile çekim yeri en çok beğenilen dizilerden. Peki yeni dizi Güvercin Nerede Çekiliyor ? Hangi İlimizde İlçede Köy Kasaba da ?

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İlde ?

Başrolleride Almina Ada ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun bulunduğu dizide Zülüf ve Kenan’ın hikayesi ele alınıyor. Çingene Kızı hikayesi de diyebileceğimiz projede malum meşhur Çingene Kızı Mozaiği Gaziantep ilçemizde bulunuyor.

Bu yüzden de hikaye ile bütünleşen dizinin çekimleri Gaziantep ilimizde yapılıyor. Tarihi yapısı ve dar sokakları taş evleri ile izleyenlere de güzel bir intiba bırakan Güvercin dizisi gittiği otantik mekanlar ve yerler ile bu sene çok aranacak gibi.

Zeugma Müzesinde bulunan Çingene Kızı seramiği dünyanın nadir gördüğü eserlerden biri. UNİCEF miraslar listesinde bulunan bu eser dizininde önemli detaylarından biri olacak. Çekimler yer yer Gaziantep şehir merkezinde Kalesinde ve Gaziantep dışında bulunan taş bağ evlerinde yapılacak.

Survivor Ünlüler Kadrosu

Survivor 2020 Ünlüler Kadrosu Belli Olmaya Başladı işte Ünlüler takımında yer alan ilk isimler

Survivor Ünlüler Kadrosu

Dizinin bazı sahneleri de İstanbul’da çekilmesi bekleniyor. Dizi seti için önemli harcamalarda bulunan yapım şirketi Gaziantep‘e yerleşmiş durumda. Güvercin dizisi yeni bölümleri geldikçe hangi sahne nerede çekim yapılan yeri bilgilerini sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz.

Dizide Gaziantep yöresine ait yemekler ve kıyafetlerde sahnelerde tema olarak alınacak. Ayrıca Güvercin dizisinin bazı sahneleri Urfa ilimizde de yapılması planlanıyor. Güneydoğu kültürünü yansıtacak dizi çekim yerleri ile de bunu kanıtlayacak. Sizlerde dizinin çekimleri hakkında düşüncelerinizi alt tarafa yazarsanız seviniriz.

YENİ DİZİLER İÇİN TIKLAYINIZ…

GÜVERCİN DİZİSİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Güvercin
Güvercin Dizisinde Çalan Şarkı Jenerik Fon Müziği Türküsü

Güvercin Dizi Müzikleri Dizide Söylenen Çalan Şarkı Adı Ne Kim Söylüyor Sahnesinde Fon Müzikleri Jenerik Başlama Müziği Duygusal Heyecan

Kapat