Güvercin

Güvercin Dizisi Nimet Kim Gözde Fidan Kimdir Kaç Yaşında

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Güvercin Dizisinde Nimet Rolünde Oynayan Kadın Oyuncu Kim Gerçek İsmi Gözde Fidan Kaç Yaşında ? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Eşi Kocası Kimdir ?Geçmişte Hangi Dizilerde Oynadı Dizileri Filmleri Biyografisi

24 Kasım 2019 tarihinde Star Tv ekranlarında başlayan yeni dizi Güvercin oyuncularından olan Gözde Fidan Nimet karakterinde sevenleri ile yeniden buluştu. Peki Nimet karakterinin özellikleri neler Kim tüm bilgileri yazımızda. Başrollerinde Almila Ada (Zülüf) ve Mehmet Ali Nuroğlu (Kenan) oyuncuları bulunduğu Güvercin dizisi diğer karakter tanıtımları sitemizde yer almaktadır.

Güvercin Emel Kim

Güvercin Dizisi Oyuncusu Toprak Sağlam Kimdir İşte Detaylar

Güvercin Emel Kim

Güvercin Nimet Kim Gerçek Adı İsmi

Gözde Fidan 1 Haziran 1991 yılında İzmir de doğan güzel oyuncu şuan 28 yaşında. İzmir de yerel kanalda dizi oyunculuğu yaptıktan sonra İstanbul’a gelen oyuncu eğitim aldıktan sonra “Yalan Dünya” dizisinde Gözde rolünde oynadı.Kendisinin bilinen bir ilişkisi şuan için yoktur.

Güvercin Dizisi Nimet Kim Gözde Fidan Kimdir Kaç Yaşında

Daha sonra 2011 yılında Cennetin Sırları dizisinde “Selen” karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu son olrak Güvercin dizisi oyuncu kadrosunda kendine yer buldu. Nimet karakteri ile ekrana gelecek dizide bakalım bu karakter iyi mi kötü mü ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Güvercin
güvercin emel kimdir toprak sağlam yaşı boyu sevgilisi
Güvercin Emel Kimdir Toprak Sağlam Yaşı boyu Sevgilisi

Star Tv'nin yeni dizilerinden Güvercin Dizisi iddialı kadrosuyla dikkat çekiyor. Genç ve tecrübeli oyunculardan harmanlanmış, dinamik ve etkileyici oyunculardan oluşan...

Kapat