Güvercin

Güvercin Dizisi Uyarlama Mı Hikaye Alıntısı Mı?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Güvercin Dizisinin Orjinali Gerçeği Ne? Yabancı Diziden Uyarlama Mı? Hikayesi Diziye Mi Çevrildi? Star Tv Güvercin Konusu Nedir?

Star Tv’nin yeni dizilerinden Güvercin dizisi bir hayli iddialı geliyor. Yapımını Pastel Yapım’ın üstlendiği dizinin baş rollerini Almila Ada (Zülüf) ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun (Kenan) paylaştığı Güvercin dizisi uyarlama mı? Hikaye alıntısı mı? gibi sorular akıllara geldi. Yıpranmış yaralı bir güvercinin yeniden aşık olma hikayesini anlatan dizi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Güvercin Dizisi Uyarlama Mı? Hikaye Alıntısı Mı?

Star Tv ekranlarında yayınlanacak ”Güvercin” dizisinin Zeugma’nın gizemli Çingene Kızı hikayesinden alındığı söyleniyor.

Güvercin Dizisi Zeugma Çingene Kızı Hikayesi

Zeugma Müzesinde bulunan Çingene Kızı mozaiği yıllar önce yurt dışına kaçırılmıştır. Yapılan araştırmalar sonucu kayıp parçaların 2012 yılında ülkemize iadesi istenmiştir. Kulağındaki küpeler, başındaki bağı ve iri gözleri nedeniyle ”Çingene Kızı’‘ olarak adlandırılmıştır.

Title

Description

Title

Description

Title

Description

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Güvercin
Güvercin Dizisi Zülüf Kimdir Gerçek Adı Ne Hangi Dizilerde Oynadı
Güvercin Dizisi Zülüf Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Güvercin dizisi baş karakterlerinden Zülüf kimdir? Gerçek adı ne Kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde filmlerde oynadı? Almila Ada Kimdir?

Kapat