Güvercin

Güvercin Kenan’ın Annesi Kevsa Kim Gerçek Adı Yaşı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Star Tv Güvercin Dizisi Kadrosu Oyuncuları Kevsa Kim Gerçek Adı İsmi Bilgileri Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı Aslen Nereli Memleketi Nursel Köse Biyografisi Özgeçmişi

Star Tv’nin Antepte çekilen dizisi Güvercin dizisinde Kevsa hanım rolünde oynayan kadın oyuncu kim ? yazımızda ünlü oyuncu Nursel Köse hakkında tüm bilgileri yazımızda. Başrollerinde Almila Ada ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun bulunduğu dizide Kenan ve Zülüf karakterlerinin hikayesi ele alınıyor. Kenan’ın annesi olan Kevsa Hanım dizinin en önemli rollerinden biri olacak.

Güvercin Nimet Kim

Güvercin dizisi karakterlerinden Nimet’i kim oynuyor. İşte detaylar

Güvercin Nimet Kim

Güvercin Dizisi Kevsa Kim Kaç Yaşında

29 Mart 1961 yılında doğan dizi oyuncusu Nursel Köse şuan 58 yaşında. Memleketi Malatya. Oyuncu geçmiş dönemde Ulrich Mertin ile evlilik yaşamıştır. Almanya da Üniversite okuyan Nursel Köse burada Mimarlık bölümünü bitirdi.

Güvercin Kenan'ın Annesi Kevsa Kim Gerçek Adı Yaşı

Ülkemizde 1988 den beri bir çok film ve dizi projesinde yer alan tecrübeli oyuncunun en son oynadığı diziler arasında Paramparça dizisi “Keriman” Avlu dizisi “Kudret Öztürk”, Kavak Yelleri ” Nur Seven” karakterleri ile gördük. Kendisi bakalım Güvercin Dizisinde Kevsa rolü ile bakalım iyi mi kötü mü bir karakter özelliğine sahip olacak ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Güvercin
Güvercin Dizisi Nimet Kim Gözde Fidan Kimdir Kaç Yaşında
Güvercin Dizisi Nimet Kim Gözde Fidan Kimdir Kaç Yaşında

Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Oyuncuları Nimet Rolünde Oynayan Gözde Fidan Kim Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Nereli Boyu Kilosu Dizileri

Kapat