Hekimoğlu

Hekimoğlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Dr. House dizisinden uyarlama olarak ülkemizde Hekimoğlu olarak yayına başlayacak dizinin nihayet fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde oynayacak isimler: Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz olarak belirlendi ve yakında Kanal D’de başlıyor.

Birçok kişi tarafından izlenen dünyaca ünlü dizi “Dr. House” dizisi Türkiye’de uyarlanarak yayın hayatına başlamayı planlıyor.

Dünyada çok izlenen yapımlar arasına giren dizi Türkiye’de “Hekimoğlu” adı altında izleyiciyle buluşacak. Dr.House dizisi izlemeyenler için kısaca anlatmak gerekirse bir grup doktorun başından geçenleri konu edinen ve baş karakter Dr.House’nin başından geçen klinik olayların anlatıldığı bir dizi.

Dr. House Dizisi Kaç Bölüm Sürdü

Dr. House dizisi Amerikada en çok izlenen dizilerdendi. Dizi Amerikada 8 sezon yayınlandı. Bölüm olarak 177 bölüm yayınlanan dizi çok ilgi çekti ve milyonlarca kişi tarafından izlendi. Kendi döneminde en çok izlenen TV programı olmayı başardı.

Hekimoğlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne zaman Final Yapacak?

Ülkemizde dizi çekimleri ve yayınlanma süreleri oldukça uzun ve tartışmaları da beraberinde getiriyor. Yurt dışında yapılan dizi projelerinde bir bölüm en fazla 60 dakika olurken bizim ülkemizde bu tam 2 katına çıkıyor ve 120 dakika oluyor. Dr. House dizisi 8 sezon 177 bölüm olarak çekildi ve 60 dakikalık bölümlerdi. Ülkemizde bir bölümün 2 saaat süreceği düşünülürse Hekimoğlu dizisi yaklaşık 90 bölüm sonunda final yapabilir. Dizi uyarlama olduğu için böyle düşünülmekte.

Ülkemizde Reyting kaygısı ön planda olduğu için Hekimoğlu dizisinin tam olarak ne zaman final yapacağı belli değil. Reytingler iyi giderse Hekimoğlu dizisi en az 90 bölüm bizlerle olacak.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Hekimoğlu
Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Olacak

Hekimoğlu Dizisi Yerli Dr. House Ne Zaman Başlıyor Hangi Güler Olacak Ne Zaman Yayınlanacak Başlama Tarihi Belli Oldu Mu Bu...

Kapat