Hekimoğlu

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Olacak

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D’nin Dr. House M.D uyarlama dizisi Hekimoğlu dizisi ilk fragmanı ve tanıtım videosu geldikten sonra izleyenler dizi ne zaman başlıyor hangi gün yayınlanacak 1. Bölüm Tarihi Belli Oldu Mu ? Hangi Gün Oynayacak sorularını sormaya başladı işte detaylar…

Yapımcılığını Med Yapımın üstlendiği Yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Tayla’nın oturduğu Hekimoğlu dizisi senaristliğini Berkin Oya üstleniyor. Güçlü kadrosu ile Mucize Doktor dizisine rakip olacak dizinin başlama tarihi merak konusu oldu.

Hekimoğlu Çekimleri Başladı

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor ?

Dizinin çekimlerine şuan başlandı fakat kanaldan dizi ne zaman başlayacak konusunda bir bilgi verilmedi. Hekimoğlu dizisinin ilk bölümünün Kasıl ayının sonunda veya Aralık aylarının başlarında başlaması bekleniyor.

Hekimoğlu Hangi Kanalda ?

Dizi Kanal D ekranlarında gelecek. İzlenmesi çok olması beklenen dizi Kanal D nin bu sezon yani 2019 2020 yılında başlayan yeni dizilerine eklenecek.

Hekimoğlu Dizisi Hangi Günler Olacak ?

Dizinin Kanal D yayın akışında hangi güne konulacağı şuan belirsizliğini sürdürüyor. Hangi Gün yayınlanacak konusu belli olur olmaz yazımızdan duyuracağız.

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Hekimoğlu
Hekimoğlu Dizisi Esin Kimdir Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi

Hekimoğlu Dizisi Esin Kimdir Damla Colbay Kim Gerçek Adı Bilgileri Nereli Boyu Kilosu Yaşı Kaç Oynadığı Diziler Eşi Sevgilisi Fotoğrafları

Kapat