Hekimoğlu

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Listesi Kadrosunda Kimler Var

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019 2020 sezonunda yeni başlayan Hekimoğlu Dr House Uyarlaması Olan Dizinin Oyuncu Kadrosu Bütün Oyuncuların Listesi Kimler Var Karakterleri Rolleri Kim Kimdir Diziye Kimler Dahil Oldu İşte Hekimoğlu Dizisinin Oyuncuları Hakkında Tüm Detaylar

Hekimoğlu Dizisi Yapımcı Yönetmeni Kim ?

Yapımcı Şirketi ; Med Yapım

Yapımcısı ; Karga Seven Pictures

Yönetmeni ; Yağmur Taylan , Durul Taylan

Senaristi : Berkun Oya

Hekimoğlu Dizisi Konusu Hangi Dizinin Uyarlaması ?

16 Kasım 2004 ve 21 Mayıs 2012 yılları arasında tüm dünyayı kasıp kavuran doktor dizisi olan Dr. House MD dizisinden uyarlandı. yani Hekimoğlu dizisi yerli Dr. House diyebiliriz. Mucize Doktorlar dizisi bildiğiniz gibi Kore dizileri uyarlaması idi şimdide bu kervana Hekimoğlu dizisi katılıyor. Bakalım dizinin kadrosunda oyuncularında kimler yer alacak ?

Hekimoğlu Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor ?

Dizinin başlama tarihi belli oldu mu ? sorusuna şuan cevap veremiyoruz fakat dizinin cast çalışmaları ve çekimleri Ekim ayının sonunda başladı. Büyük bir ihtimalle Kasım ayının sonuna dizi başlayacak. Dizinin anlaşma yaptığı kanal ise Kanal D oldu.

Hekimoğlu Oyuncuları Karakterleri Kadrosu Dizide Kimler Var ?

Ebru Özkan – Gaye

41 Yaşındaki güzel dizi oyuncusu kadroda başrol oyuncusu olarak katıldı. Hekimoğlu dizisi Gaye rolünde oynayacak güzel ismi bir çok kişi Paramparça dizisinden Dilara olarak hatırlıyor. Geçmişte oynadığı diziler arasında Anneler ve Kızları (Defne), Hayatımın Rolü (Ela), Hanımın Çiftliği (Halide) dizileri de bulunuyor Ebru Özkan’ın eşi Ertan Saban ve bu evlilikten Biricik Saban adında bir çocuğa sahip.

Tümuçin Esen – Ateş Hekimoğlu

Dizinin kadrosunda yer alan bir başka isim ise Timuçin Esen oldu. Oyuncu ile yapılan anlaşma ile dizide Ateş Hekimoğlu karakterine can verecek. Esen geçtiğimiz yıllarda Gülperi-Kadir Aydın, Bodrum Masalı-Faryalı, Gönül İşleri-Yılmaz rolleri ile ekrana gelmişti. 46 yaşındaki tecrübeli isim dizinin en önemli doktoru olacak. Oyuncu Müslüm Filminde Müslüm Gürses’i canlandırmıştı kendisinin müzik üzerine de ciddi çalışmaları var ayrıca albümü de bulunmaktadır.

Damla Colbay – Esin Zeynep Can

Esin karakteri ile Hekimoğlu oyuncuları arasında yer alan Damla Colbay 26 yaşında. 166 cm boyundaki güzel isim son dönemde yıldızı parlayan dizi oyuncularından buna göre rol aldığı son yapımlar arasında

Zengin ve Yoksul – Aysel

İçerde – Eylem

Hayat Mucizelere Gebe – İnci

Kara Para Aşk – Demet

Bulunuyor bakalım güzel oyuncu dizide nasıl bir karakter ile karşımızda olacak.

Okan Yalabık – Doktor Orhan

41 yaşındaki tecrübeli oyuncu 1997 yılından beri ekranlarda gördüğümüz isimlerden. Son olarak Hakan Muhafız dizisinde Faysal olarak iyi bir oyunculuk çıkaran Okan Yalabık Vatanım Sensin, Seddülbahir 32 Saat (Cevat Paşa) Muhteşem Yüzyıl Pargalı İbrahim Paşa rolleri ile son yıllarda bulunduğu projeler.

Aytaç Şaşmaz (Emre Acar)

25 yaşındaki yakışıklı oyuncu Hekimoğlu kadrosunda yer alıyor. Söz dizisinden hatırladığımız dizi oyuncusu reklam filmlerinde de oynayan isimlerden. Bakalım kendisi bu dizide nasıl bir karakteri canlandıracak ?

Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar)

32 Yaşındaki isim Ezgi Eyüpoğlu ile evli. Hekimoğlu kadrosunda yer alacak isim Ualn İstanbul ve Adı Mutluluk dizilerinde kariyer çıkışını yaptı. Dizi yapımcısı Kaan Yıldırım ile anlaşmaya vardı bakalım oyuncu Dr. House Md. dizinde hangi karaktere uyarlama olacak.

Ateş Neden Baston Kullanıyor

Hekimoğlu Ateş Niye Baston Kullanıyor Anlamı Ne

Bir Yorum Yaz

Pinle