Hekimoğlu

Hekimoğlu Dizisi Uyarlama Mı? Orijinali Hangi Dizi?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Ülkemizde yabancı bir dizinin daha uyarlaması geliyor gibi görünüyor.

Birçok kişi tarafından izlenen dünyaca ünlü dizi “Dr. House” dizisi Türkiye’de uyarlanarak yayın hayatına başlamayı planlıyor.

Hekimoğlu Uyarlama Mı ?

Dünyada çok izlenen yapımlar arasına giren dizi Türkiye’de “Hekimoğlu” adı altında izleyiciyle buluşacak. Dr.House dizisi izlemeyenler için kısaca anlatmak gerekirse bir grup doktorun başından geçenleri konu edinen ve baş karakter Dr.House‘nin başından geçen klinik olayların anlatıldığı bir dizi.

Dr.House Dizisi

Hekimoğlu Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Dizi Kanal D ekranlarında Kasım Ayı İçinde Başlayacak

2004-2012 yılları arasında Amerkida yayınlanan Dr.House dizisinin uyarlaması Olacak Hekimoğlu dizisi için TV 8 ile anlaşıldığı kulis bilgileri arasında yer alıyor. Henüz Tv 8 cephesinden resmi bir açıklama gelmese de dizinin kasım ayından sonra ekranlara geleceği belirtiliyor.

Oldukça güçlü bir kadro kurarak ekrana gelmeyi amaçlayan dizide başrol için birçok isim gündeme geliyor. Halit Ergenç, Nejat İşler, Okan Yalabık, Ozan Güven, Erdal Beşikçioğlu. Çok güçlü isimlerin konuşulduğu Hekimoğlu dizisinde kimin başrol olacağı henüz kesinleşmedi.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Hekimoğlu
Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Listesi Kadrosunda Kimler Var

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Kim Kimdir Oyuncu Listesi Kimler Var Yapımcısı Konusu Yönetmeni Senaristi Tüm Bilgileri

Kapat