Hekimoğlu

Hekimoğlu Dr. Hekimoğlu Hangi Hapı İçiyor Adı Ne?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Hekimoğlu dizisinin ayrıntıları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dünya çapında izlenme rekorları kıran, ünlü yabancı doktor dizisi Dr. House uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi oldukça iddialı geliyor. Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Damla Colbay, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı; efsane dizi Dr. House’ın Türkiye uyarlaması olan dizinin en çok merak edilen konulardan birisi de Dr.Hekimoğlu’nun sürekli ağrı kesici hap içmesi. Dr Hekimoğlu hangi hapı içiyor ? Dr Hekimoğlu’nun içtiği hapın adı ne? Dr Hekimoğlu’nun içtiği hap neye iyi geliyor? Dr. Hekimoğlu neden hap içiyor? gibi sorular akıllara geldi. Gelin detaylara bakalım.

Hekimoğlu Dr. Hekimoğlu Neden Hap İçiyor?

Kanal D’nin yeni dizilerinden, ünlü yabancı dizi Dr. House uyarlaması olan Dr. Hekimoğlu dizisinde izleyenlerin merak ettiği konulardan biri de Dr. Hekimoğlu’nu neden hap içtiğiydi. Hekimoğlu Dr. Hekimoğlu neden hap içiyor? Hekimoğlu dizisinin orjinali olan Dr. House baktığımızda, Dr. House’ın günde 4 5 tane ağrı kesici içtiğini görüyoruz. Bunun sebebi de Dr House’ın geçmişte yaşadığı bir kaza yüzünden sağ bacağındaki kaslarda hasar oluşmuş ve ağrı yapmaktadır. Dr. House bu ağrıları dindirmek için de sürekli ağrı kesici hap içmektedir. Bakalım Dr. Hekimoğlu’da orjinalinde ki gibi ağrı kesici alacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Hekimoğlu Dr. Hekimoğlu’nun İçtiği Hapın Adı Ne?

Hekimoğlu Dr. Hekimoğlu’nun İçtiği Hapın Adı Ne? Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Dr. House adlı yabancı dizide Dr. Gregory House sürekli olarak ağrı kesici içiyordu. Kanal D ekranlarından yayınlanacak Dr. House uyarlaması olan Dr. Hekimoğlu dizisinde de Dr. Hekimoğlu’nun aynı hapı içip içmeyeceği veya farklı bir ağrı kesici içip içmeyeceği merak konusu oldu. Dr. House’ın dizide içtiği ağrı kesicinin adı ”Vicodin”dir.

Dr. Hekimoğlu Vicodin Nedir Neye İyi Geliyor?

Vicodin bir ağrı kesicidir. Morfinle benzer özellikleri gösteren hapın; şurup ya da tablet şeklinde satılmaktadır. Ayrıca Uyuşturucu niteliği taşıyan Vicodin bağımlılık yapan bir ağrı kesicidir. Dr. House dizisinde Dr. House’ın bacağındaki ağrıyı dindirmek için sürekli olarak içtiği ağrı kesici hap Vicodin’dir.

Dr. Hekimoğlu Neden Baston Kullanıyor?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Hekimoğlu
hekimoğlu gaye kimdir ebru özkan yaşı boyu sevgilisi
Hekimoğlu Gaye Kimdir Ebru Özkan Yaşı Boyu Sevgilisi

Son yıllarda kanallar arası dizi rekabetinde geride kaldığı şeklinde eleştirilen Kanal D 2019-2020 sezonu dizilerinde iddialı geliyor. En son Aşk-ı...

Kapat