Dizi Haberleri

Hekimoğlu Dr İpek Tekin Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Son yıllarda kanallar arası dizi rekabetinde geride kaldığı şeklinde eleştirilen Kanal D 2019-2020 sezonu dizilerinde iddialı geliyor. En son Aşk-ı Memnu dizisiyle reytinglerde tavan yapan kanalın; oldukça iddialı bir yapımla geliyor. Orjinali Dr.House olan dizinin Türkiye uyarlaması ”Hekimoğlu” dizisi olarak Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Hekimoğlu dizisi yayınlanan fragmanı ile görücüye çıktı ve büyük ilgi gördü. Dizi severler ”Hekimoğlu” dizisinin oyuncu kadrosun merak etmeye başladı. Hekimoğlu Dr İpek Tekin Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi. Sitemizde Hekimoğlu dizisinin karakterlerini ve oyuncu kadrosunu, listesini bulabilirsiniz. Gelin Hekimoğlu dizisinde İpek karakterini daha yakından tanıyalım.

Dr.Hekimoğlu Neden Baston Kullanıyor

Hekimoğlu Dr İpek Tekin Kimdir Gerçek Adı İsmi

Kanal D ekranlarında Salı günleri ekranlara Hekimoğlu dizisi oldukça iddialı bir giriş yaptı. Yabancı dizi Dr.House uyarlaması olan dizinin, baş rollerinden biri de Dr. İpek karakteridir. Hekimoğlu dizisi Dr. İpek karakterinin gerçek adı Ebru Özkan Saban’dır. Dr. İpek Tekin Hekimoğlu Dizisinde meslektaşları Dr. Ateş Hekimoğlu ve Dr. Orhan Yavuz’un okuldan arkadaşıdır. Hastane yöneticisidir. Endokrinoloji uzmanıdır. Tüm hayatını, yıllarını tamamıyla bu işe vermiştir. Hastanede Dr. Ateş Hekimoğlu’nun nazını çeken ender insanlardan birisidir. Baskın bir karakterdir. Dr. Ateş Hekimoğlu’nun oldukça yetenekli olduğunu bilir ve Dr. Ateş’in hoşuna gitmesede mümkün olduğunca Ateş’in çok hastaya bakmasını, daha çok insana şifa vermesini ister. Ateş’le birbirlerini beğenseler de, aralarında ufak çaplı flörtleşme olsa da ilişkileri arkadaşlıktan öteye gitmez.

Hekimoğlu Dr. İpek (Ebru Özkan Saban) Kimdir?

18 Kasım 1978 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 41 yaşındaki güzel oyuncu akrep burcudur. Boy 1.73 ve kilosu 52‘dir. Oynadığı dizi ve filmler: Kabuslar Evi, Gözyaşı Çetesi, Kara İnci, Gül Dünya, Hanımın Çiftliği, Çınar Ağacı, Anneler İle Kızları, Hayatımın Rolü, Not Defteri, Paramparça, Uykusuz Rüya, Rüzgarın Hatıraları, Şahin Tepesi.

Hekimoğlu Dr. İpek (Ebru Özkan) Eşi Sevgilisi

Hekimoğlu Dr. İpek Tekin Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi. 2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisinde tanıştığı kendisi gibi oyuncu olan Caner Cindoruk ile 5 yıllık birliktelik yaşamış ve ayrılmıştır. Güzel oyuncu daha sonra 3 Haziran 2016’da Ertan Saban ile evlenmiştir. Ve çiftin Biricik adında bir kız çocukları vardır.

Hekimoğlu Dr. İpek Tekin (Ebru Özkan Saban) Sosyal Medya Hesapları

Kanal D’de ekranlara gelecek Hekimoğlu Dizisinde geri sayım sürüyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin fragmanları yayınlandı. Yakinmarkaj.net ailesi olarak sizlere Hekimoğlu Dizisinin oyuncuları ile alakalı tüm detayları paylaşıyoruz.

Ebru Özkan Saban İnstagram: https://www.instagram.com/ebruozkan__/?hl=tr

Ebru Özkan Saban Twitter: https://twitter.com/ebruozkan_s

Ebru Özkan Facebook: Oyuncunun resmi facebook hesabı yoktur.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri, Hekimoğlu
sefirin kızı akın kimdir yaşı oynadığı diziler
Sefirin Kızı Akın Kimdir Yaşı Oynadığı Diziler

Sefirin Kızı Akın Kimdir Yaşı Oynadığı Diziler Sefirin Kızı Akın Kimdir Gerçek Adı İsmi Sefirin Kızı Erhan Alpay Kimdir Eşi...

Kapat