Hekimoğlu

Hekimoğlu Gaye Kimdir Ebru Özkan Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Son yıllarda kanallar arası dizi rekabetinde geride kaldığı şeklinde eleştirilen Kanal D 2019-2020 sezonu dizilerinde iddialı geliyor. En son Aşk-ı Memnu dizisiyle reytinglerde tavan yapan kanalın; oldukça iddialı bir yapımla geliyor. Orjinali Dr.House olan dizinin Türkiye uyarlaması ”Hekimoğlu” dizisi olarak Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Hekimoğlu dizisi yayınlanan fragmanı ile görücüye çıktı ve büyük ilgi gördü. Dizi severler ”Hekimoğlu” dizisinin oyuncu kadrosun merak etmeye başladı. Sitemizde Hekimoğlu dizisinin karakterlerini ve oyuncu kadrosunu, listesini bulabilirsiniz. Gelin Hekimoğlu dizisinde Gaye karakterini daha yakından tanıyalım.

Hekimoğlu Gaye Kimdir Gerçek Adı?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Hekimoğlu dizisi oldukça iddialı geliyor. Yabancı dizi Dr.House uyarlaması olan dizinin, baş rollerinden biri de Gaye karakteridir. Hekimoğlu dizisi Gaye karakterinin gerçek adı Ebru Özkan’dır.

Hekimoğlu Ebru Özkan Kimdir?

18 Kasım 1978 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 41 yaşındaki güzel oyuncu akrep burcudur. Boy 1.73 ve kilosu 52‘dir. Oynadığı dizi ve filmler: Kabuslar Evi, Gözyaşı Çetesi, Kara İnci, Gül Dünya, Hanımın Çiftliği, Çınar Ağacı, Anneler İle Kızları, Hayatımın Rolü, Not Defteri, Paramparça, Uykusuz Rüya, Rüzgarın Hatıraları, Şahin Tepesi

Hekimoğlu Ebru Özkan Eşi Sevgilisi

2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisinde tanıştığı kendisi gibi oyuncu olan Caner Cindoruk ile 5 yıllık birliktelik yaşamış ve ayrılmıştır. Güzel oyuncu daha sonra 3 Haziran 2016’da Ertan Saban ile evlenmiştir. Ve çiftin Biricik adında bir kız çocukları vardır.

Hekimoğlu Ebru Özkan Sosyal Medya Hesapları

Ebru Özkan İnstagram: https://www.instagram.com/ebruozkan__/?hl=tr

Ebru Özkan Twitter: https://twitter.com/ebruozkan_s

Ebru Özkan Facebook: Oyuncunun resmi facebook hesabı yoktur.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Hekimoğlu
hekimoğlu dizisi kaç bölüm
Hekimoğlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak?

Dr. House dizisinden uyarlama olarak ülkemizde Hekimoğlu olarak yayına başlayacak dizinin nihayet fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde oynayacak isimler: Timuçin Esen,...

Kapat