Gelecek Haberler

Hekimoğlu Hangi Hastanede Çekiliyor Nerede ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Ekranların Yeni Doktor Dizisi Hekimoğlu Hangi Hastanede Nerede Çekiliyor ? Hastane Neresi Nasıl Gidilir Dizi Setinin Bulunduğu Çekimlerin Yapıldığı Özel Hastane Bilgisi Yazımızda

Hekimoğlu Dizisi Hastanesi Nerede

Dr. House uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi ilk tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra izleyenler dizinin çekim yeri bilgileri konusunda yeni araştırmalar yapmaya başladılar. Sevilen dizinin detaylı bilgileri yazımızda.

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Yağmur Ve Durul Taylan’ın yaptığı dizinin senaristi ise Berkun Oya. Dizinin çekimleri doğası gereği hastane temalı olacak ayrıca dış çekimlerde de farklı hastane dışı sahnelerde dizide bolca yer alacak.

HEKİMOĞLU HANGİ DİZİDEN UYARLAMA

Başrollerinde Müslüm filminde Müslüm rolünde oynayan Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın bulunduğu dizide Damla Colbay ve Okan Yalabık gibi tecrübeli ve güçlü isimler bulunuyor.

Hekimoğlu Dizisi Hangi Hastanede Nerede Çekiliyor ?

Dizinin seti İstanbul ilinde olacak. Şuan için dizi hangi özel hastane ile anlaştı konusu belli değil sahnelerden bu konuyu anlayamadık. Dizinin fragmanı geldikten sonra size hangi hastane ve hastanelerde çekimlerin yapıldığı konusunda bilgiler vereceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Gelecek Haberler
uğur pektaş survivora mı katılıyor
Survivor’da Bu Sene Kimler Yarışacak? Acun Açıkladı!!

Yapımcılığını yaptığı ve aynı zamanda TV 8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı Survivor 2020'de yarışacak yarışmacıları yavaş yavaş açıklamaya başladı....

Kapat