Spor Haberleri

Juve Teknik Direktörü Sarri’den Merih Ve Asker Selamı Açıklaması

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Juventus Teknik Direktörü Sarri, A Milli Takımımızın yıldız oyuncularından Merih Demiral hakkında konuştu.

Son dönemde hem Juventus’ta hem A Milli Takımımızın Arnavutluk ve Fransa maçlarında oynadığı futbolla dikkat çeken Merih Demiral; Türkiye’nin Arnavutluk ve Fransa maçında ki attığı gollerden sonra yaptığı asker selamıyla dikkat çekmişti. Fransa maçı sonrası bazı Juventus taraftarlarından anlamsızca tepkiler alan yıldız oyuncu, bu eleştirilere aldırış etmiyor.

Bu arada Juventus Teknik Direktörü Sarri, bugün düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen Merih Demiral ile ilgili soruları cevapladı.

Merih Demiral’ın takıma olan uyumunun gayet iyi olduğunu söyleyen İtalyan teknik adam : ”Merih için kolay bir durum değil, Salı gününe kadar Milli Takımdaydı ve aramıza yeni katıldı. Bu süreçler her futbolcu için çok zor. Merih’in antremanlarda ki durumu gayet iyi durumda, arkadaşlarıyla tutumu da iyi seviyede.”

Merih Demiral’ın Fransa maçı sonra asker selamı vermesi ile ilgili soruya da yanıt veren Sarri: ”Bu durum hakkında yorum yapmak istemiyorum. Konu, Türkiye Futbol Federasyonu ile UEFA arasında. UEFA bu konu hakkında bir karar verirse o zaman yorum yaparım.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
Oğuzhan çapkınlıkta mı yakalandı
Oğuzhan Özyakup Kiminle Beraber? Sosyal Medyada İfşa Mı oldu?

Beşiktaşlı Milli Futbolcu Oğuzhan çapkınlık yaparken mi yakalandı. Hakkında çıkan haberler yüzünden genç oyuncu açıklama yapmak zorunda kaldı. Uzun zamandır...

Kapat