Dizi Haberleri

Kuaförüm Sensin Özlem Neden Yok Niye Bıraktı Elendi Mi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuaförüm Sensin Özlem’e Ne oldu ? Niye Yok Elendi Mi ? Yarışmayı Neden Bıraktı ? Geri Dönecek Mi ? Niye Ayrıldı ? Özlem’in Özel Durumu Ne ? Yarışmadan Ayrılma Sebebi Ne ?

Show Tv ekranlarında gelen Kuaförüm Sensin yarışmasında ilginç bir durum yaşandı 11 Ekim 2019 Cuma günü ekrana gelen 129. Bölümde Özlem’in takımı birinci oldu ve 10 bin liralık ödülü kazandı fakat Özlem ağlayarak yarışmaya damga vurdu.

Kuaförüm Sensin Özlem Neden Ayrıldı Niye Yok Gitti Mi ?

Yeni bölümde yaşananlar herkesi duygulandırdı. Sevilen yarışma programında haftanın birincisi olan Özlem son anlarda göz yaşını tutamadı programdan ayrılmak istediğini belirten Özlem beni eleyerek değil beni yarışmadan gönderin dedi.

Çocuklarının kendisine çok ihtiyacı olduğunu söyleyen Özlem çocuklarım her gün ağlıyor benim için dedi ailesine önem göstermesi gerektiğini söyleyen yarışmacı jüri üyelerinden yarışmadan gönderilmesini istedi.

Bunun üzerine Jüri Özlem’in gitmesini görüştü. Konu hakkında yeni gelişmeler oldukça yazımızdan Kuaförüm Sensiz Özlem severleri için bilgileri vereceğiz.

Jürinin kararına göre aile önceliği daha önemli bu yüzden Özlem’e güle güle dediler.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
EDHO Alparslan Diziden Çıkıyor Mu Neden Ayrıldı Öldü Mü

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Alparslan Diziden Çıkıyor Ayrılıyor Mu ? Vuruldu Mu Diziden Çıktı Ayrılıdı Mı Alparslan'a Ne Olacak

Kapat