Dizi Oyuncuları

Kurşun Dizisi Fahri Önal (Cem Kurtoğlu) Kimdir Gerçek Adı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fox Tv de 23 Ekim 2019 günü yeni başlayan dizinin karakterlerinden Fahri Ünal canlandırması hakkında tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Savcı Orhan Atmaca, Leyla Devrim, Gülce Akar, Aydın Kara, Bünyamin Ayaz, Nuri Kargı, Feraye Kargı, Rıfat Ayaz, Tomris Ayaz, Zehra Atmaca ve Fahri Önal karakterlerine sahip olan Kurşun Dizisinde oyuncu Cem Kurtoğlu bilgileri şöyle ;

Kurşun Milletvekili (Bakan) Fahri Kimdir Biyografisi

Gerçek Adı : Cem Kurtoğlu

Memleketi ( Aslen Nereli ) : İstanbul da doğdu Annesi Muazzez Kurtoğlu babası Haluk Kurtoğlu oyuncunun anne babası da oyunculuk yapmıştır.

Kaç Yaşında : Doğum Tarihi 1959 şuan 60 yaşında

Eğitimi : Ankara Devlet Konservatuar Mezunu

Geçmişte Oynadığı Diziler : 1990 ve 1991 yıllarında TRT de Gün Başlıyor programını ve Show Tv de uzun zaman haber program sunuculuğu yapmıştır.

Sırlar Dünyası (Necdet), Aşkına Eşkiya (Kudret), Umut Yolcuları (Kemal), Ağlatan Dans dizilerinde ve birçok filmde rol alan oyuncu son olarak Kurşun dizisinde Fahri karakteri ile seyirci karşısında. Dizide devlet adamı olan ve Milletvekili rolünde oynayacak oyuncu karanlık işler peşindedir.

Ayrıca oyuncu Kod adı K.O.Z filminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı canlandırdı.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Sevgili Geçmiş Azra (Özge Özacar) Kimdir Yaşı Boyu Kilosu

Star Tv'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş karakterlerinin tanıtımlarına devam ediyoruz. Dizide şarkıcı kız olarak rol alan Azra karakterini Özge Özacar...

Kapat