Dizi Haberleri

Kurşun Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sezon Sürecek

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fox Tv ekranlarında başlayan Kurşun dizisi sevenleri bazı sorularının cevabını arıyor dizi başlar başlamaz ne zaman final yapacak ne zaman bitiyor toplam kaç bölüm sürecek kaç yıl yayınlanacak ? gibi sorularla bolca araştırma yapıyorlar.

Yapımcılığında Gül Oğuz’un imzası olan dizede yönetmenlik görevi Murat Can Oğuz ve Arlıel ‘de. Senaryosu ise Kerem Delen Ayberk Çınar tarafından yazıldı.

Dizi konu olarak 1970 li yıllarda yaşanan olayları tema ediniyor. Hikayesinde mafya dizileri tarzı bir konuyu ele alan Kurşun dizisi yer altı dünyasında, yaşanan karanlık olaylarda gazeteci Lale Devrim (Burçin Terzioğlu) ve Savcı Orhan Atmaca’nın (Engin Altan Düzyatan) zorlu mücadelesini ekrana getirecek.

Kursun Dizisi Toplam Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek ?

Editörlerimiz Kurşun dizisinin Karadayı dizisi ile benzerlikler taşıyacağı kanısında ülkemizde son yıllarda moda olan eski zaman dizileri genel olarak çok kötü performanslar sergilemedi ve iyi sonuçlar aldı. Hele birde konusu mafya karanlık işler derin devlet konuları olunca bu tarz diziler çok tutuldu.

Şuan için yapım şirketinden dizinin toplam kaç bölüm yayınlanacağı ne zaman final yapacağı senaryoya göre kaç yıl devam edeceği konusunda bir bilgi sahibi değiliz. Resmi bilgilere ulaşır ulaşmaz yazımızı yenileyeceğiz fakat ilk sezon için ilk 14 bölüm oldukça önemli. Burada alınan reyting sonuçları dizinin geleceği için önemli bir gösterge.

2020 2021 2. Sezonu Çekilecek Mi Var Mı Yok Mu ?

Kurşun dizisinin en az 2 sezon ekranlarda kalacağını düşünüyoruz önemli oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dizi tutulacaktır. Farklı bir haber alırsak sizler hemen bilgilendireceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Kenan İmirzalıoğlu’nun 2020 2021 de Yayına Girecek Yeni Dizisi

Kenan İmirzalıoğlu 2020 2021 sezonunda çıkacak başlayacak yeni dizisi belli oldu Hangi Kanalda Anlaşma yaptığı dizi ne zaman başlıyor

Kapat