Kuruluş Osman

Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor?Hangi Dönemi Anlatıyor?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fox Tv’nin yeni dizisi Kurşun ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Engin Altan Düzyatan’ın başrolde oynadığı Savcı Orhan rolüne hayat verdiği dizi Çarşamba günü en çok izlenen dizi oldu.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolüyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan yakışıklı oyuncu yeni dizisinde de oldukça başarılı bir performans sergiledi.

Çarşamba günleri yayın akışına alınan dizinin henüz güçlü bir rakibi yok. Fakat geçen senelerde Çarşamba günü yayınlanan Diriliş Ertuğrul bu sene olmayacak. Ancak dizinin devamı olan Kuruluş Osman yeni kanalı olan ATV de hangi gün yayınlanacağı merak konusu. Eğer Çarşamba günü yayınlanırsa Engin Altan eski dizisine rakip olacağa benziyor. Bu da ilginç bir rekabeti beraberinde getirecek gibi duruyor.

Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor?

1970’li yılları anlatan dizide çekimler de o dönemi yansıtması gerektiği düşünüldüğünden tarihi mekanlar olmasına özen gösteriliyor. Çekimlerine Haydarpaşa Garında devam edilen dizi için Engin Altan Düzyatan kişisel instgram hesabının hikayesinde set fotoğrafını paylaşarak bilgi verdi.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
Kuruluş Osman İzadora (Alma Terzic) Galeri

Kuruluş Osman dizisinin baş rol oyuncusu İzadora rolündeki Alma Terzic'in fotoğraf galerisi. Kuruluş Osman İzadora kimdir?

Kapat