Dizi Oyuncuları

Kurşun Dizisi Rıfat Ayaz (Bora Akkaş) Kimdir Biyografisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tüm Türkiye’nin Geniş Aile dizisinde Zekai olarak tanıdığı Bora Akkaş Fox tv de yayınlanan Kurşun dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. İşte genç oyuncunun canlandıracağı Rıfat Ayaz karakteri ve kendisi ile ilgili tüm bilgiler yazımızda.

Kurşun Rıfat Nasıl Biri Karakter Bilgisi

Evet değerli okuyucumuz dizinin tüm oyuncularını detaylı bir şekilde tanıtmaya devam ediyoruz. Dizide Rıfat silik bir karakter fakat kendisi tam bir saatli bomba. Bünyamin’in oğlu olan Rıfat babası tarafından hep küçük görülmüş ezilmiş bir karakter fakat o bu durumu tersine çevirmek için her an herşeyi yapmaya hazır bir hırs küpü. Dizdiye renk katacak olan Rıfat karakterini herkes tarafından sevileceğini düşünüyoruz.

Kurşun Dizisi Rıfat Kimdir Gerçek Adı

İstanbul’da hayata merhaba diyen Bora Akkaş 12 Ekim 1990 doğumlu ve şuan 29 yaşında. Oyunculuk hayatına Tiyatro eğitimi aldıktan sonra başlayan dizi ve film oyuncusu ülkemizde bir çok sinema ve dizide aldığı rollerle tanınan bir isim.

Bu alanda bir çok ödülü bulunan oyuncu müzik alanı ile de ilgilen biri. İşte Kurşun dizisinin Rıfat’ın geçmişte oynadığı bazı diziler ve karakterleri.

Rol Aldığı DizilerHangi Karakter
Unutma Beni 2002Sergen
Avrupa Yakası Çaycı Çırağı
Geniş AileZekai
Aslan Ailem Mutlu
Bebek İşiOzan
Ay Lav Yu – SinemaRıfat
Geniş Aile Yapıştır Sinema
Hür Kuş Sinema Filmi
Annemin Yarası Sinema

Savcı Orhan Atmaca, Leyla Devrim, Gülce Akar, Aydın Kara, Bünyamin Ayaz, Nuri Kargı, Feraye Kargı, Rıfat Ayaz, Tomris Ayaz, Zehra Atmaca ve Fahri Önal

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Kurşun Nuri Kargı (Kürşat Alnıaçık) Kimdir ? Oynadığı Diziler

Kurşun Dizisi Nuri Kargı Rolünü Canlandıran Oyuncu Kimdir ? Gerçek Adı Bilgileri Geçmişte Oynadığı Bütün Diziler Kürşat Alnıaçık Memleketi

Kapat