Dizi Oyuncuları

Kurşun Dizisinin Savcı Orhan’ı Engin Altan Hata Mı Yaptı?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

TRT’nin uzun soluklu dizisi Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan dizinin final yapmasıyla yeni projelerde olacağını açıklamış ve Kurşun dizisinde yeni rolüyle ekran karşına geçmişti.

Ertuğrul karakteri ile oldukça ünlenen ve gösterdiği performansla hayran kitlesini oldukça artıran başarılı sanatçının Kurşun dizisindeki performansı merak ediliyordu.

Geçen hafta yayınlanan ilk bölümünde de başarılı bir performans sergileyen Engin Altan Düzyatan sevenlerini ve dizi izleyicilerini ikiye böldü.

Savcı Orhan karakteriyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu yine izleyenlerden tam not aldı. Eleştirenlerin çoğu bu diziye yakışmadığını daha büyük yapımlarda boy göstermesi gerektiğini savundular.

Diriliş Ertuğrul gibi yüksek reyting alan bir diziden hemen sonra başka bir dizide görev almak sanatçı için riskli olsa da Engin Altan durumdan memnun gibi görünüyor.

Neden Kurşun dizisini seçtiği sorulduğunda önceki dizisini kast ederek: 1300’lü yıllardan direk günümüze gelmek doğru olmayacaktır, 1970’ler ile başlamak daha doğru olacak ve yavaş yavaş günümüze geleceğini belirterek esprili bir cevap verdi.

Bir dizideki rolü kabul ederken birçok şeye baktığını bunlar arasında yönetmeni yapımcı, senarist,senaryo gibi parametrelerin önemli olduğunu bunların hepsi ile uyuştuğunda rolü kabul ettiğini söyleyen başarılı oyuncu bu dizide her şey tamamdı ve ben de kabul ettim diyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
kuruluş osman izadora (alma terzic) kimdir oynadığı diziler
Kuruluş Osman İzadora (Alma Terzic) Kimdir Yaşı Boyu Kilosu

Atv'de ekranlara gelecek olan ve yayınlanan ilk fragmanı ile milyonlarca izlenen ve en çok merak edilen diziler arasında daha şimdiden...

Kapat