Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman Abdurrahman Alp (Celal Al) Kimdir Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve oldukça iddialı bir yapım olarak öne çıkan Kuruluş Osman dizisi, daha fragmanı ile Türkiye gündemine oturdu. Milyonlarca kez izlenen fragman dizinin ne kadar çok takip edlieceği hakkında da ipuçları veriyor. Oyuncu kadrosunun merak edildiği Kuruluş Osman dizisi Abdurrahman Alp (Celal Al) kimdir? Kuruluş Osman Abdurrahman Alp (Celal Al) oynadığı diziler?

Atv’nin merakla beklenen dizisi Kuruluş Osman; yayınlanan fragmanı ile gündeme bomba gibi düştü. Atv’nin sezona damga vuracağı dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosu büyük bir merak konusuydu. Gelin beraber inceleyelim.

Kuruluş Osman Abdurrahman Alp (Celal Al) Kimdir? Kaç? Yaşında? Nereli? Oynadığı Diziler?

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Alpbaşı Abdurrahman, bu sezon ise Kuruluş Osman Dizisinin Abdurrahman Alp’ın gerçek adı Celal Al’dır. 1982 Artvin doğumlu olan 47 yaşında ki başarılı oyuncu 1.85 cm boyunda ve 87 kilodur. Başak burcudur. Oyunculuk üzerine eğitimler alan Celal Al, Diriliş Ertuğrul dizisi dışında 2012 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almıştır.

Kuruluş Osman Abdurrahman Alp (Celal Al) Eşi Sevgilisi?

Şişi Bomonti Otelinde dünya evine giren Celal Al’ın nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Samsa Çavuş (İsmail Hakkı Ürün) Kimdir Gerçek Adı
Kuruluş Osman Samsa Çavuş (İsmail Hakkı Ürün) Kimdir Gerçek Adı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve yayınlanan 1.bölüm 2.fragmanı ile büyük ilgi çeken Kuruluş Osman dizisi; iddialı bir şekilde geliyor. Hem...

Kapat