Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman Alişar Kim Saruhan Hünel Kimdir Dizileri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman Alişar rolünü oynayan kim gerçek adı ne gerçek ismi nedir Saruhan Hünel Kimdir Nereli Geçmişte Oynadığı Diziler Filmler Tarihte Gerçekte Var Mı Kaç Yaşında Sevgilisi Eşi ?

Kuruluş Osman dizisi oyuncu tanıtımlarına devam ediyoruz dizinin önemli rollerinden biri olan Alişar karakterini ünlü oyuncu Saruhan Hünel canlandırıyor. Kuruluş Osman kadrosunda yer alan oyuncu kadronun önemli isimlerinden biri işte detaylar

Kuruluş Osman Alişar Gerçek Adı İsmi

Kuruluş Osman Alişar Kimdir Gerçek Adı İsmi Ne ?

Saruhan Hünel 7 Ocak 1970 yılında doğmuştur şuan 49 yaşında. Sergin Akyaz ile 2003 ve 2010 yılları arasında evlilik yapmıştır. Arnavut ve Arap ailenin çocuğu olan dizi oyuncusu Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. Tecrübeli Oyuncuyu Aynalı Tahir dizisinden Tilki Ekrem olarak hatırlıyoruz kendisi bir çok dizi ve filmde rol aldı bunlardan bazıları ; Karagül (Kenan), Araf Zamanı (Ali), Kaybolan Yıllar (Esmer) karakterleri ile başarılı oyunculuklar sergiledi.

BALA HATUN KİMDİR

Kendisi son olarak Kuruluş Osman dizisinde Alişar karakteri ile izleyici karşısında olacak bakalım nasıl bir performans sergileyecek ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Bala Hatun Kimdir Gerçek Adı İsmi Özge Törer Fotoğrafları
Kuruluş Osman Bala Hatun Kim Gerçek Adı İsmi Kimdir

Kuruluş Osman Bala Hatun Kim Gerçek Adı Özge Törer Kimdir Gerçek İsmi Oynadığı Diziler Filmler Aslen Nereli Kaç Yaşında Boyu...

Kapat