Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Aybars (Serhan Onat) Kimdir Kaç Yaşında?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman dizisinde daha önce yine Osmanlı tarihini anlatan bir dizide oynamış, bu tarz dizide tecrübeli bir isim olan Serhan Onat da dahil oldu. Daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade rolü ile izleyicilerin karşısına çıkan yakışıklı oyuncu Kuruluş Osman’da Osman Bey’in yakın silah arkadaşı olacak.

Kuruluş Osman dizisinde Aybars karakterine can verecek yakışıklı oyuncu, Osman Beyi’in yakın silah arkadaşı olarak izleyicilerle buluşacak. Dizide Burçin karakteri ile büyük aşk yaşayan Aybars’ın mutluluğu diziye damga vuracak.

Serhan Onat

Serhan Onat ( ) Kimdir, Kaç Yaşında Nereli?

10.10.1994 yılında dünyaya gelen Serhan Onat Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı oyunculuk bölümünde eğitim hayatına devam ediyor.

26 yaşındaki genç oyuncu Dizi sektöründe büyük bir etkisi bulunan Muhteşem Yüzyıl Dizisi’nde şehzade Murat’ı canlandırmış ve büyük beğeni toplamıştır. Oyunculuğa ek olarak modern dans ve bale eğitimi aldığı, bu dalla yakından ilgilendiği biliniyor. Bazı müzikallerde görev almış olan yakışıklı oyuncu, pek çok ülkede, geniş bir coğrafyada kariyerini ve oyunculuğunu gittikçe geliştirmiştir.

Tan Sağtürk tarafından 12 yaşında iken İzmit’te katıldığı bir resitalde keşfedilen ünlü oyuncu, bu andan sonra pek çok projede rol almıştır. Aile bireylerinde oyuncu ya da tiyatrocu bulunmayan oyuncu için sahnede hayal kurmak ve bunu gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Babasının yoğun ısrarlarına rağmen bunun peşinden gitmeyerek Türkiye’ye dönmüştür. Hamlet’in farklı versiyonlarını defalarca izlemiş, her birinden de etkilemiştir. Türk yönetmenlerden Nuri Bilge Ceylan, Fatih Akın, Derviş Zaim gibi yönetmenlerin yapımlarında oynamak isteyebileceğini, bu kişilerin yapıtlarını yakından takip ettiğini de biliyoruz. Özellikle bu üç senaristi çok başarılı bulduğunu da bir röportajında ifade ediyor.

Adı Soyadı: Serhan Onat
Doğum Tarihi: 10 Ekim 1994
Doğum Yeri: İzmit
Burcu: Terazi
Kilosu: 79
Boyu: 1.83
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı oyunculuk bölümünde devam ediyor.
Sevgilisi: Mine Çetinkaya
Medeni Hali: Hayır

Daha Önce Oynadığı Diziler!!

2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi kariyerinde rol aldığı ilk dizidir.
2015 yılında Mayıs Kraliçesi dizisinde rol almıştır.
2016 yılında Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde Uzay karakterini canlandırmıştır.

Sosyal Medya Hesabı!!

Instgram: @serhanonat

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
bala hatun kimdir
Kuruluş Osman Tarihte Bala Hatun Var Mı? Osman Beyle Evlenecek Mi?

Kuruluş Osman dizisinin başlamasına artık sayılı günler kaldı. 20 Kasım Çarşamba günü ATV ekranlarında olacak dizinin karakterleri de yavaş yavaş...

Kapat