Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Ayşe Hatun (Açelya Özcan) Kimdir?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman Ayşe Hatun Kim Gerçek Adı Gerçek İsmi Ne Geçmişte Oynadığı Diziler Açelya Özcan Kimdir Aslen Nereli Yaşı Boyu Kilosu Özgeçmişi Biyografisi Dizide Hangi Rolde Oynuyor

Kuruluş Osman dizisi kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Diziye yeni birçok isim katılıyor. Önceki dizi olan Diriliş Ertuğruldan neredeyse tamamen farklı bir oyuncu kadrosu Kuruluş Osman’da Yer alacak.

Yeni eklenen Bir karakter ise Ayşe Hatun. Dizide Ayşe Hatun karekterine hayat verecek isim ise belli oldu. Bu isim başarılı ve güzel oyuncu Açelya Özcan Oldu.

Açelya Özcan

Açelya Özcan ( Ayşe Hatun ) Kimdir,Nereli, Kaç Yaşında?

28 Haziran 1986 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 2009 yılında Akademi 35 Buçuk’ta tiyatro ve uygulamalı kamera önü oyunculuğu eğitimi aldı. Cem Köksal Müzik Atölyesinde şan ve armoni eğitimi alan Özcan,  2005 yılından beri Sovereign Symphony isimli progressive rock grubunun vokalistliğini yapıyor.

Diğer Kuruluş Osman Oyuncuları

Kuruluş Osman Boran Kimdir?
Kuruluş Osman Boran Kimdir?

Kuruluş Osman Boran Kim? Tarihte var mı? Gerçek hayattaki ismi ne? Instagram adresi, yaşı, boyu, kilosu ve diğer tüm detaylar.

Kuruluş Osman Sofia Kimdir?
Kuruluş Osman Sofia Kimdir?

Kuruluş Osman Sofia Kim? Tarihte var mı? Gerçek hayattaki ismi ne? var mı? Gerçek hayattaki ismi ne? Instagram adresi, yaşı, boyu, kilosu ve diğer tüm detaylar.

Daha önce birçok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu aynı zamanda müzikle de ilgileniyor.

Açelya Özcan

Daha Önce Oynadığı Dizi ve Filmler

  • Kiraz Mevsimi ( Mimar Gizem)
  • Acil Aşk Aranıyor ( Sevcan)
  • Dağ 2 Film ( Türkmen kızı Nabat)
  • Çiçero Film ( Suzie)
  • Kaybedenler Kulübü
  • Aşkın Halleri

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
Kuruluş Osman boran
Kuruluş Osman Boran ( Yiğit Uçan) Kimdir Oynadığı Diziler?

Kuruluş Osman Boran Kimdir Gerçek Adı İsmi Nereli Geçmişe Hangi Dizide Oynadı Kaç Yaşında Dizide Hangi Rolde Yiğit Uçan Kim...

Kapat