Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Bala Hatun Kim Gerçek Adı İsmi Kimdir

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman Oyuncu Karakter Tanıtımlarına Devam Ediyoruz. Peki Dizide Bala Hatun’u Oynayan Kız Kim Bala Hatun Rolünde Karakterinde Kim Oynuyor Özge Törer Kimdir Bala Hatun Gerçek Adı Gerçek İsmi Ne Kaç Yaşında Daha Önce Oynadığı Diziler Filmler Memleketi Yaşı Boyu Kilosu Osman Bey’in İkinci Eşi Karısı Şeyh Edabali’nin Kızı

Kuruluş Osman Bala Hatın Gerçek Adı İsmi.png

Kuruluş Osman oyuncularından olan Özge Törer Bala Hatun rolüne can verecek efsane dizide Bala Hatun Kimdir Gerçek Adı ne sorusunun cevabı genç oyuncu Özge Törer oldu.

Rabia Bala Hatun Tarihte Gerçekte Kimdir ?

Bala Hatun Osman Gazinin ikinci karısıdır. Tarihi bilgilere göre Osman Beyin ilk eşi Malhun Hatun (Aslıhan Karalar) ikinci karısı ise Şeyh Edabali’nin kızı olan Rabia Bala Hatun’dur. Bu konuda tarihçiler bazı kişiler Malhun ve Bala Hatunun aynı kişi olduğunu düşünüyor fakat genel kanı Bala Hatun Osman Beyin ikinci eşi olduğu yönünde.

Kuruluş Osman Bala Hatun Oynadığı Diziler

Bala Hatun (Özge Törer) Kimdir Oynadığı Diziler

Özge Törer öncelikle bilgi sahibi olunan bir oyuncu değil arkadaşlar hatta Kuruluş Osman dizisi kendisinin ilk oyunculuk deneyimi olacak. Kendisi Kuruluş Osman dizisi seçmelerinde Mehmet Bozdağ’ı oyunculuk ve güzelliği ile etkileyen biri olduğu için sürpriz bir kararla diziye dahil edildi.

Özge Törer Fotoğrafları Resimleri Dizileri

Özge Törer Kaç Yaşında ? genç oyuncu şuan 20 li yaşlarının başında. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi. Aslen Nereli Memleketi ne sorusunun cevabını da yazımızdan vereceğiz Özge Törer İstanbul da yaşıyor. Yaşı Boyu Kilosu bilgileri şuan için net belli değil fakat magazin medyasında gündem oldukça bunları sizlerle paylaşacağız.

KURULUŞ OSMAN KAÇ SEZON BÖLÜM SÜRECEK TIKLAYINIZ

Özge Törer yani Kuruluş Osman dizisinin Bala Hatun’u sosyal medya hesaplarını çok fazla kullanan bir oyuncu değil. İnstagram hesabı ozgetorer olarak görünüyor en yüksek takipçi bu hesapta. Kuruluş Osman yeni bölümler yayınlandıkça ve hayran kitlesi arttıkça sosyal medya hesaplarını daha etkin kullanması bekleniyor.

Sayfamızdan Kuruluş Osman dizisi detaylarına hangi karakter kimdir kim kimi oynuyor canlandırıyor detayları ve bire bir özel oyuncu tanıtımlarına devam edeceğiz. Kuruluş Osman Atv ekranlarında olduğu sürece sitemiz bu konu hakkında haber yapmaya devam edecektir. Kuruluş Osman Bala Hatun gerçek adı ne yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz lütfen alt tarafa yorum yapmayı unutmayınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ …

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Dündar bey Nasıl ölüyor
Kuruluş Osman Dündar Bey (Ragıp Savaş) Tarihte Nasıl Ölüyor?

Tarihte Dündar Bey Nasıl Öldü Dündar Beyi Kim Öldürdü Osman Bey Mi Öldürüyor Dizide Dündar Bey Nasıl Ölecek Kim Öldürecek...

Kapat