Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Gerçekte Kim? Tarihte Var mı?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Atv’nin yeni dizilerinden Kuruluş Osman, iddialı kadrosu; güçlü prodüksiyonu ile oldukça iddialı geliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak olan Kuruluş Osman; adından da anlaşılacağı gibi Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu ele alacak. Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosu, karakterleri belli oldu. Yakinmarkaj.net ailesi olarak sizlere Kuruluş Osman dizisinin karakterlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Tarihte Gerçekte Kimdir Var Mı? Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Tarihte Kimdir? Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Gerçekte Kim? Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Tarihte Var Mı? Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Gerçekte Var Mı? 

Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Tarihte Var mı?

Bamsı Beyrek Dede Korkut Hikayelerinde geçen ve efsanelerde bahsedilen Türk kahramandır. Bamsı Beyrek, hikâyelerdeki ana karakter olan Salur Kazan’ın en yakın arkadaşıdır. Atının adı Dengiboz veya Bengibozdur.

Bamsı Beyrek Kuruluş Osman dizisinde de yer alacak karakterlerden birisi olup izleyenlerin de ilgiyle takip edecekleri bir karakter olacaktır. Peki Kuruluş Osman Bamsı Beyrek gerçekte kim? Gerçek adı ne?

Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Gerçek Adı

Kuruluş Osman dizisinin ana karakterlerinden Bamsı Beyrek gerçekte Nurettin Sönmez isimli oyuncudur. Nurettin Söznmez Kuruluş Osman dizisinde Bamsı Beyrek adındaki Türk Kahramanı canlandıracaktır.

1978 doğumlu olan ve şu an 41 yaşında olan Nurettin Sönmez aslen bir maden mühendisi. İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra da Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro Bölümü bitirmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Mavi Kelebekler dizisi ile yaşayan Nurettin Sönmez Bamsı karakteri ile Kuruluş Osman dizisinde de yer alacaktır. Bundan önce de Bamsı Beyrek karakterine Diriliş Ertuğrul dizisinde de hayat veren Nurettin Sönmez bu dizide de başarılı bir şekilde bu Türk Tarihi Kahramanını canlandıracaktır. Nurettin Sönmez 1.85 m boyunda olup 90 kilo ağırlığındadır. Nurettin Sönmezin burcu Aslandır.

Nurettin Sönmez (Bamsı Beyrek) Oynadığı Diziler

  • 2014-2018 – Diriliş Ertuğrul (Bamsı Beyrek) (TV Dizisi)
  • 2013 – Tatar Ramazan 2. Sezon (Ulvi) (TV Dizisi)
  • 2013 – Osmanlı’da Derin Devlet (Gaddar Ali) (TV Dizisi)
  • 2011 – Mavi Kelebekler (Branko Brekoviç) (TV Dizisi)

Nurettin Sönmez (Bamsı Beyrek) Instagram Adresi

Diğer Kuruluş Osman Oyuncuları

 Kuruluş Osman Yannis Kimdir?
Kuruluş Osman Yannis Kimdir?

Kuruluş Osman Yannis Kim? Tarihte var mı? Gerçek hayattaki ismi ne? Instagram adresi, yaşı, boyu, kilosu ve diğer tüm detaylar.

  Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir?
Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir?

Kuruluş Osman Malhun Hatun Kim? Tarihte var mı? Gerçek hayattaki ismi ne? Instagram adresi, yaşı, boyu, kilosu ve diğer tüm detaylar.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Kuruluş Osman
kuruluş osman yannis kimdir tuğrul çetiner dizileri
Kuruluş Osman Yannis Kimdir Tuğrul Çetiner Dizileri

Atv'nin yeni dizilerinden Kuruluş Osman, iddialı kadrosu; güçlü prodüksiyonu ile oldukça iddialı geliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak olan...

Kapat