Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Dizisinde Ertuğrul Gazi Kim Olacak?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman Ertuğrul Gazi Dizide Çıkacak Mı Ertuğrulu Kim Oynayacak Canlandıracak Diziye Ne Zaman Kaçıncı Bölüm Girecek Belli Oldu Mu Ertuğrul Bey Var Mı Yok Mu Olacak Mı Olmayacak Mı Ertuğrul Gazi Yaşıyor Mu Geri Dönecek Mi ?

TV izleyicilerinin merakla beklediği dizi Kuruluş Osman geçen hafta yayınlanan 1.bölümü ile ekranlara merhaba dedi. Dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler sonunda ekran karşısındaki yerlerini aldılar.

Hazırlık aşaması çok uzun süren dizide kostümler, mekanlar özenle hazırlandı. Prodüksiyon olarak oldukça başarılı olmak isteyen dizinin yapımcısı istediğini elde etmişe benziyor.

Başrol olarak Osman Bey’i canlandıran Burak Özçivit, 1 yıl boyunca rolüne çalıştığını belirtti. Dizinin başlamasını merakla bekleyen izleyicinin bir diğer merak ettiği konu ise Burak Özçivit’in göstereceği performanstı.

Daha önce Diriliş Ertuğrul olarak ekrana gelen dizide Engin Altan Düzyatan’ın performansı çok beğeniliyordu. Burak Özçivit’in karşılaştırılacağı ise aşikardı. Burak Özçivit gayet başarılı şekilde rolün altından kalkmasını bildi.

Ertuğrul Gazi Obaya Dönecek Mi?

Kuruluş Osman Dizisi başlamadan önce Ertuğrul Gazi’nin dizide olup olmayacağı merak konusuydu. Diziden ölüp mü ayrılacak ya da başka bi yerde mi olacak sorusu 1. bölümde cevabını bulmuş oldu.

Ertuğrul Gazi’nin Konya’da olduğu orada görüşmeler yapmak için bulunduğu bilgileri ilk bölümde Dündar Bey’in konuşmalarından anlaşıldı. Peki Ertuğrul Bey diziye katılacak mı, katılırsa Ertuğrul Gazi’yi kim oynayacak?

Kuruluş Osman Ertuğrul Gazi’yi kim Oynayacak?

Kuruluş Osman Dizisine Ertuğrul Gazi’nin katılıp katılmayacağı henüz belli değil ama katılması yüksek ihtimal. Ama sorulacak en önemli soru Ertuğrul Gazi Diziye katılırsa kim olacak. Kurşun Dizisinin final yapacak olması Ertuğrul Gazi’nin rolünü Engin Altan Düzyatan canlandırabilir sorusunu akıllara getirdi.

Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi “Kurşun” final yaptıksan sonra Ertuğrul Gazi’nin yaşlılık dönemini canlandıracağı gelen bilgiler arasında.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Dizisi Kadrosu Oyuncuları Karakterleri

Kuruluş Osman Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kimler Tüm Kadro Listesi Kim Kimdir ? Dizide Rol Alan Yeni Anlaşılan Oyuncular

Kapat