Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman Helen Tarihte Var mı? Helen Gerçekte Kim?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Atv’nin yeni dizilerinden Kuruluş Osman, iddialı kadrosu; güçlü prodüksiyonu ile oldukça iddialı geliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak olan Kuruluş Osman; adından da anlaşılacağı gibi Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu ele alacak. Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosu, karakterleri belli oldu. Yakinmarkaj.net ailesi olarak sizlere Kuruluş Osman dizisinin karakterlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Kuruluş Osman Helen Tarihte Gerçekte Kimdir Var Mı? Kuruluş Osman Helen Tarihte Kimdir? Kuruluş Osman Helen Gerçekte Kim? Kuruluş Osman Helen Tarihte Var Mı? Kuruluş Osman Helen Gerçekte Var Mı? 

Kuruluş Osman Helen Kimdir?

Kuruluş Osman dizisi gündeme bomba gibi düştü ve izleyicilerde büyük beklentiye yol açtı. Sabırsızlıkla beklenen Kuruluş Osman dizisi karakterlerini de bizler sizin için tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere Kuruluş Osman dizisi Helen karakterini canlandıran oyuncuyu tanıtacağız. Kuruluş Osman Helen kimdir? Tarihte Helen diye biri var mı? Kuruluş Osman Helen gerçekte kim?

Gerçek adı Ayşen Gürler olan Kuruluş Osman Helen 1979 Gaziantep doğumlu. Yani Helen 40 yaşında. Lise hayatını Ankaranın Anıttepe Lisesinde geçiren Helen (Ayşen Gürler) aslında bir dizi oyuncusu olup bir ara Muazzez Ersoy’a da vokalistlik yapmıştır. Daha önce birçok dizide oynayan Helen (Ayşen Gürler) bugünlerde ise Kuruluş Osman dizisi Helen karakteri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Kuruluş Osman Kalanoz Kimdir? Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Kalanoz Kimdir? Tarihte Var mı?

Kuruluş Osman dizisi Kalanoz karakteri tarihte var mı? Gerçekte kimdir?

Kuruluş Osman Burçin Kimdir? Tarihte Var mı?
Kuruluş Osman Burçin Kimdir? Tarihte Var mı?

Kuruluş Osman dizisi Burçin karakteri tarihte var mı? Gerçekte kimdir?

Kuruluş Osman Helen (Ayşen Gürler) Oynadığı Diziler

Kuruluş Osman dizisi karakterlerinden Helen daha önce birçok dizide rol almıştır. Helen (Ayşen Gürler) oynadığı diziler şöyle:

  • aşkına eşkıya – meryem
  • karaoğlan – aygız
  • yarım elma – pınar
  • berivan – kadriye
  • kod adı – aylin aladağ
  • sihirli annem – sevin
  • küçük semazen – özlem
  • zoraki başkan – meral

Kuruluş Osman Helen (Ayşen Gürler) Instagram Adresi

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Gonca Hatun Kim Gerçek Adı İsmi Sevgilsi.png
Kuruluş Osman Gonca Hatun Kimdir Emel Dede Kim Sevgilisi

Kuruluş Osman Gonca Hatun Kimdir Emel Dede Kim Gerçek Adı İsmi Nereli Sevgilisi Eşi Kaç Yaşında Boy Kilo Hangi Dizilerde...

Kapat