Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman Kalanoz Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Atv’nin yeni dizilerinden Kuruluş Osman, iddialı kadrosu; güçlü prodüksiyonu ile oldukça iddialı geliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak olan Kuruluş Osman; adından da anlaşılacağı gibi Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu ele alacak. Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosu, karakterleri belli oldu. Yakın-markaj ailesi olarak sizlere Kuruluş Osman dizisinin karakterlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Kuruluş Osman Kalanoz kimdir? Kuruluş Osman Kalanoz kimdir gerçek adı? Kuruluş Osman Abdül Süsler kimdir? Kuruluş Osman Abdül Süsler oynadığı diziler? Gelin sizlerle Kuruluş Osman Kalanoz karakterini, Abdül Süsleri ve oynadığı dizilere göz atalım.

Kuruluş Osman Kalanoz Kim Gerçek Adı?

Atv’nin Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliği taşıyan Kuruluş Osman dizisinde Kalanoz karakterine Abdül Süsler hayat verecek. Osmanlı Devleti’nin kuruluşunda Osman Bey’in hayatının anlatılacağı dizide detaylar belli oldu. Tarihte Kalanoz karakteri; Karacahisar Tekfurunun kardeşidir ve Domaniç Savaşında, Osman Bey’in karşısına Bizans komutanı olarak çıkmıştır. Bakalım Kalanoz karakterine hayat verecek olan Abdül Süsler neler yapacak?

Kuruluş Osman Abdül Süsler Kimdir?

1981 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuş ve aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamıştır. Yine aynı üniversitede akademisyenlik yapmıştır. Çok yönlü ve yetenekli bir oyuncu olan Abdül Süsler, pek çok tiyatro, dizi ve sinemalarda rol almıştır. Bir Amerikan Dizisi olan ”İnsomnia” dizisinde canlandırdığı Zayed isimli Arap şeyhi karakteri ile ününü iyice artırmıştır. Oynadığı dizi ve filmler: Mavi Gözlü Dev, Acayip Hikayeler, Mazi Kalbimde Yaradır, Her Şey Aşk İçin, Hayalköy, Çarpışma, Vecih-i Hürkuş Kanat.

Kuruluş Osman Abdül Süsler Eşi Sevgilisi

Atv’de yayınlanacak Kuruluş Osman dizisinde; Burak Özçivit, Seda Yıldız gibi isimlerle ro alacak usta oyuncu Abdül Süsler (Kalanoz), 2008 yılında Ayşe Görür ile evlenmiştir. Çiftin 2 çocuğu bulunmaktadır.

Kuruluş Osman Abdül Süsler Sosyal Medya Hesapları

Abdül Süsler instagram: https://www.instagram.com/abdulsusler/?hl=tr

Abdül Süsler twitter: oyuncunun bilinen bir twitter adresi yoktur.

Abdül Süsler facebook: oyuncunun bilinen bir facebook adresi yoktur.

Title

Description

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Konur Alp Kim Hangi Dizide Oynamıştı
Kuruluş Osman Konur Alp Kim Hangi Dizide Oynamıştı Eren Vurdem

Kuruluş Osman Yeni Oyuncu Konur Alp Kim Hangi Dizide Oynamıştı Aslen Nereli Boy Kilo Gerçek Adı İsmi İnstagram Hesabı Tarihte...

Kapat