Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Konur Alp Kim Hangi Dizide Oynamıştı Eren Vurdem

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman Konur Alp Bey Kimdir Kaç Yaşında Hangi Dizide Oynadı Gerçek Adı İsmi Ne Aslen Nereli Memleketi Tarihte Kim Nasıl Ölüyor Öldü Mü Mezarı Nerede Osman Beyin Neyi Olur Biyografisi Özgeçmişi Eren Vurdem Boy Kilo

Kuruluş Osman 2. Bölümde yeni bir oyuncu daha geldi. Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan ve merakla beklenen Konur Alp rolünde oynayan erkek oyuncu Eren Vurdem oldu. Peki Eren Vurdem Kim Hangi Dizilerde Oynamıştı işte detaylar;

Kuruluş Osman Konur Alp Kim Gerçek Adı İsmi

1988 yılında Konya da doğan oyuncu şuan 31 yaşında. Aslen Konyalı olan Eren Vurdem son yıllarda kendini ispatlamış önemli bir oyuncu. 181 cm boyu ile dizilerde kendini gösteren ünlü isimin en son oynadığı diziler arasında Söz dizisi bulunuyor.

Dizide Karabatak mahlası ile Ateş Acar rolünde oynayan oyuncu İnadına Aşk dizisinde ise Çınar Barutçu karakteri ile kendisinden bahsettirdi. Ekranlara son bir kaç yılda hızlı bir giriş yapan oyuncu artık son olarak Osman Beyin önemli alp başlarından olan Konur Alp karakterine can verecek. Bakalım kendisi dizide nasıl bir performans sergileyecek.

Konur Alp Tarihte Kim

Kuruluş Osman Konur Alp Tarihte Gerçekte Kim Nasıl Öldü Ölecek İşte Tarihi Bilgiler

Konur Alp Tarihte Kim

Konur Alp Eren Vurdem Resmi İnstagram Hesabı ; @thevurdem

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
Kuruluş Osman Rahibeler Kim İsimleri Adları Ne
Kuruluş Osman Rahibeler Kim? İsimleri Ne? Gerçekte Kim?

Kuruluş Osman Rahibeler kim kimdir? Kuruluş Osman Rahibelerin isimleri ne? Rahibeler gerçek hayatta kim? İşte rahibelerin adları.

Kapat