Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Diriliş Ertuğrul’un 2. versiyonu olan Kurulu Osman Dizisi Başladıktan Sonra İzleyenler Ne Zaman Final Yapacak Kaç Sezon Yayınlanacak Sürecek Toplam Kaç Bölüm Olacak Senaryoda Ne Zamana Kadar Yayın Yapacak Sorularını Sormaya Başladı İşte Detaylar;

Kuruluş Osman dizisi bildiğiniz gibi Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından oluşturuldu. Tarih Öğretmeni olan Bozdağ yeni eserini Atv ekranlarında sunacak. Kuruluş Osman Dizisi Ertuğrul dizisi kadar tutar mı şuan bilinmez ama önemli yatırımların olduğu kesin. Mehmet Bozdağ dizinin ayrıca senaristliğini de üstlenen isim. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise tecrübeli yönetmen Metin Günay.

Başrollerinde Burak Özçivit ,Aslıhan Karalar, Ayşegül Günay, Ragıp Savaş gibi güçlü isimlerin bulunduğu kadro adeta göz dolduruyor. İşin gerçekleri gereği Engin Altan’ın diziden çıkmasını herkes tepki gösterdi fakat malum mecburi olarak daha doğrusu doğal olarak başka bir oyuncu oynaması gerekiyordu.

Şimdi gelelim asıl konu başlığımıza Mehmet Bozdağ kaç yıllık bir senaryo ile karşımızda dizinin final tarihi belli mi ne zaman final yapacak toplam kaç sezon bölüm sürecek ?

Kuruluş Osman Ne Zaman Final Yapacak Bitecek Kaç Sezon ?

Dizinin ne zaman final yapacağı konusunda yeni bir açıklama yok fakat yapılan yatırımlar ve Mehmet Bozdağ’ın diğer projeleri düşünüldüğünde dizinin senaryo olarak en az 3 Sezon sürmesi bekleniyor. Zaten Kuruluş Osman dizisinin Diriliş Ertuğrul’dan gelen kemik bir izleyici kitlesi olduğundan reyting sorunu çekmeyeceği dizi eleştirmenleri tarafından yorumlandı.

Yani dizinin 2019-2020 1. Sezonu 2020-2021 2. Sezon ve 2021-2022 3. sezon yayınlarını çıkaracak kadar senaryosu hikayesi zaten mevcut. Mehmet Bozdağ bu işin piri dizi yeter ki istenilen reytinglerin altına düşmesin Bozdağ senaryo sıkıntısı çekmeden en az 3 sezon Atv’de olacağına kesin gözle bakıyoruz.

Farklı bir durum yani erken final söz konusu olursa yazımızdan sebebini sizlere duyuracağız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
kuruluş osman malhun hatun
Kuruluş Osman Malhun Hatun Tarihte Kim, Kimin Kızı ?

Kuruluş Osman dizisi çok yakında, Kasım ayı içerisinde başlayacak ve izleyicisiyle buluşacak. Dizinin tarihi anlatması ve gerçek olay ve kişileri...

Kapat